تماشا کنید: تریلری جدید از محتوای دانلودی «سالویشن» بازی «ندای وظیفه: عملیات سری ۳»

توسط محمد خزایی در ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ , ۲۱:۰۰

ممکن است تمام اخبار امروزه در مورد عنوان جدید سری «ندای وظیفه» (Call of Duty) یعنی «جنگاوری بی‌نهایت» (Infinite Warfare) باشد اما وقتی سخن از حرف اضافه باشد دنیای بازی‌ها عنوان جدید یا قدیمی نمی‌شناسد. محتوای دانلودی «سالویشن» (Salvation) به زودی برای «عملیات سری ۳» (Black Ops 3) عرضه خواهد‌ شد و قرار است آخرین قسمت از سه‌گانه «اوریجینز» (Origins) زامبی این بازی باشد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

داستان این قسمت از محتوای اضافه در مورد این است‌ که گروه اوریجینز بالاخره با دشمنشان، یعنی «دکتر منتی» (Dr. Monty) مرموز رو در رو می‌شوند. گروه اوریجینز باز‌هم باید دشمنان شیطانی خود را از سر راه بر‌دارند تا به دکتر منتی برسند و شهر را از دست این موجودات نجات دهند.

محتوای اضافه سالویشن شامل چندین نقشه جدید است، این محتوای اضافه در تاریخ ۱۶ شهریور برای پلی‌استیشن ۴ و در تاریخ نامشخصی برای پلتفرم های اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. طبق اطلاعات؛ محتواهای اضافه منتشر شده معمولا یک ماه بعد برای دیگر پلتفرم ها منتشر می‌شوند. در ادامه تریلر بازی را تماشا کنید:

[aparat]https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/bFD5M/vt/frame[/aparat]

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تماشا کنید: تریلری جدید از محتوای دانلودی «سالویشن» بازی «ندای وظیفه: عملیات سری ۳»”

  1. :11: لطفا هیچوقت اسم ی بازیو ترجمه نکنین، تیمی ک روی GameDocument بازی کار میکنن کلی وقت برای انتخاب اسم بازی صرف میکنن یکم بهشون احترام بزارین.

    ۰ ۰