دراگن کوئست ۸

عرضه‌ی نسخه‌ی ۳DS «دراگن کوئست ۸» تا سال ۲۰۱۷ به تعویق افتاد

توسط کاوه جمشیدی در ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ , ۱۹:۳۰

عرضه‌ی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی «دراگن کوئست ۸» (Dragon Quest 8) برای پلتفرم ۳DS به تاریخ نامعلومی در سال ۲۰۱۷ موکول شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در حالی که نینتندو پیش‌تر گزارش داده بود که این بازی اواخر سال ۲۰۱۶ برای ۳DS عرضه می‌شود، ظاهراً این مسئله اتفاق نخواهد افتاد. این کمپانی اخیراً در جریان «نینتندو دایرکت» (Nintendo Direct) اعلام کرده است که دراگن کوئست ۸ در سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد. البته هنوز تاریخ عرضه‌ی آن نیز اعلام نشده است.

«دراگن کوئست ۸: ماجرای پادشاه نفرین شده» (Dragon Quest 8: The Journey of the Cursed King) در سال ۲۰۰۵ برای پلتفرم پلی‌استیشن ۲ عرضه شده بود و از دید عده‌ی زیادی بهترین بازی این مجموعه محسوب می‌شود. این بازی در ادامه راه خود را به پلتفرم‌هایی نظیر iOS و اندروید باز کرد و نسخه‌ی ۳DS آن هم‌اکنون در ژاپن در دسترس است.

با این حال، خبرهای خوبی نیز برای طرفداران دراگن کوئست به گوش می‌رسد: دراگن کوئست ۷ قرار است در ادامه‌ی ماه سپتامبر عرضه شود. این بازی «تکه‌های گذشته‌ی فراموش شده» (Fragments of the Forgotten Past) نام دارد و هم‌اکنون قابل پیش‌خرید است. با خریداری این بازی، یک تم برای ۳DS هدیه خواهید گرفت.

در حالی که شماره‌های هفتم و هشتم این مجموعه برای پلتفرم‌های موبایلی و قابل حمل عرضه می‌شوند، شماره‌ی دهم این مجموعه علاوه بر پلتفرم‌های موبایلی برای پی‌سی، پلی‌استیشن ۴ و کنسول آتی نینتندو که با نام NX شناخته می‌شود نیز عرضه خواهد شد. تاریخ انتشار این بازی هنوز اعلام نشده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: