عنوان EVE Online به یک بازی رایگان تبدیل خواهد شد

توسط سهیل نصیری در ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ , ۱۸:۰۰

استدیو بازی‌سازی CCP Games، توسعه‌دهنده‌ی بازی EVE Online، اعلام کرد که این بازی برای اولین‌بار به یک بازی آنلاین تبدیل خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

قرار است در ماه نوامبر (آبان یا آذر ماه) امسال، آپدیت جدیدی برای این بازی عرضه شود که قابلیت جدیدی به نام Clone States را به بازی اضافه می‌کند و بازیکنان می‌توانند به صورت رایگان EVE Online را تجربه کنند. سیزده سال پیش و پس از عرضه‌ی این بازی تا به الان بازیکنان برای تجربه ی آن مجبور به پرداخت ماهیانه‌ی پول بودند و این دلیل عمده‌ی دیده‌نشدن بازی و تعداد کم بازیکنان بود.

بعد از دریافت این بروزرسانی تمامی بازیکنان به دو دسته‌ی Omega Clones و Alpha Clones تقسیم می‌شوند. دسته‌ Omega Clones بازیکنانی هستند که پول پرداخت کرده‌اند و می‌توانند به صورت نامحدود از تمامی سفینه‌ها و قابلیت‌های بازی استفاده کنند اما در مقابل، بازیکنان Alpha Clones کسانی هستند که به صورت رایگان وارد بازی شده‌اند. این دسته از افراد می‌توانند در تمام محیط بازی جست‌وجو کنند و با بازیکنان دیگر خرید و فروش کنند اما فقط دیرتر می‌توانند در بازی پیشرفت کنند و دسترسی به آیتم‌های مختلف نیز سخت‌تر است.

لازم ‌به‌ذکر است که این بروزرسانی امکانات جدیدی را به بازی اضافه می‌کند و گیم‌پلی بازی را نیز بهبود می‌بخشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: