اظهارات تازه‌ی «کاز هیرای» درباره‌ی پلی‌استیشن ۴ و واقعیت مجازی

توسط John Doe در ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ , ۱۴:۰۰

«کاز هیرای»، مدیر عامل شرکت سونی، در بیانات تازه‌اش پیرامون پلی‌استیشن ۴، میزان فروش این کنسول و تأثیر شگرف واقعیت‌های مجازی روی بازی‌ها حرف می‌زند. در ادامه برای دیدن سخنان تازه‌ی او با دنیای بازی همراه باشید.

در همایش IFA 2016، مدیر عامل شرکت سونی یعنی کاز هیرای در صحبت‌های تازه‌اش گفت: «پلی‌استیشن ۴ مرزها را در می‌نوردد و روبه‌جلو هل می‌دهد و به ارتفاعات و قله‌های جدیدی از سرگرمی و فناوری می‌رسد.» او سپس می‌افزاید که اکوسیستم کلی پلی‌استیشن از جمله سخت‌افزار، بازی‌ها و خدمات شبکه‌اش با اقبال و تحسین عمومی مواجه شده و توانسته‌اند تا بدین لحظه بازخوردهای خوبی از سوی مصرف‌کنندگان و صنعت دریافت کنند. وی در ادامه، اضافه می‌کند که کنسول پلی‌استیشن ۴ سریع‌ترین میزان فروش‌ را در میان بقیه‌ی پلی‌استیشن‌ها داشته و حتی سرعت فروش‌اش از پلی‌استیشن ۲ که در نهایت ۱۵۰ میلیون واحد فروش رفت نیز سریع‌تر بوده است.»

کاز هیرای می‌گوید: «با نوآوری، این مسیر و رسیدن به قله‌های موفقیت پلی‌استیشن را طی کرده و همچنان برای رشد طرح‌های ابتکاری و تازه سرمایه‌گذاری می‌کنیم.» و سپس اشاره می‌کند به پلی‌استیشن وی‌آر که یکی از همان ابتکارها و طرح‌های جالب است. هیرای در خصوص واقعیت‌های مجازی اذعان دارد: «واقعیت مجازی، عرصه‌ی جدیدی را راه‌اندازی کرده و فرصت بی‌حد و مرزی به بازی‌ها می‌دهد و به‌زودی در سرتاسر [خدمات] سونی گسترش می‌یابد. پلی‌استیشن وی‌آر مثل اهرم و فناوری‌ای [پیشرفته] در زمینه‌های تصویربرداری دیجیتال، تولید و ایجاد محتوا می‌ماند؛ بنابراین سونی در موقعیتی قرار می‌گیرد که می‌تواند با ترندهایش بگوید که شما چگونه، کجا و کِی می‌توانید به محتوای امروز و آینده دسترسی‌ داشته باشید.»

واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر در تاریخ ۲۲ مهر منتشر خواهد شد و انتظار می‌رود که از پلی‌استیشن نئو و ‌نسخه‌ی اسلیم نیز در مراسم پلی‌استیشن میتینگ هفته‌ی بعدی رونمایی شوند. همچنین طبق شایعه‌ای، ‌نسخه‌ی اسلیم پلی‌استیشن ۴ از وای‌فای با فرکانس پنج‌‌گیگاهرتز بهره خواهد برد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: