بتل‌بورن

اولین محتوای دانلودی «بتل‌بورن» در ماه اکتبر عرضه می‌شود

توسط کاوه جمشیدی در ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ , ۱۹:۰۰

اولین محتوای قابل دانلود عنوان «بتل‌بورن» (Battleborn) در تاریخ ۲۲ مهر عرضه خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

محبوبیت عنوان بتل‌بورن از زمان عرضه‌ی آن در سال جاری روز به روز کاهش یافته است؛ اما Gearbox Software، توسعه‌دهنده‌ی این بازی، تمام تلاشش را می‌کند تا این بازی را محبوب نگه دارد. به همین منظور، اولین محتوای دانلودی بخش داستانی این بازی در تاریخ ۲۲ مهر عرضه خواهد شد و به دنبال آن شاهد عرضه‌ی محتوای بیشتری خواهیم بود.

این محتوای دانلودی Attikus and the Thrall Rebellion نام دارد و داستان آن بر Attikus متمرکز است که شورش Thrall را در محله‌های فقیر نشین Jennerit رهبری می‌کند. برای دانلود این محتوا باید پنج دلار هزینه بپردازید؛ البته اگر سیزن پس بازی را تهیه کرده باشید نیازی به پرداخت هزینه ندارید.

علاوه بر محتوای داستانی، یک حالت چندنفره‌ی گیمر در مقابل گیمر (PvP) نیز به بازی اضافه خواهد شد که دسترسی به آن رایگان خواهد بود. این حالت «رویارویی» (Face-Off) نام دارد. در ادامه توضیحات استودیوی سازنده در مورد آن آورده شده است:

«دو تیم در راستای نابود کردن Varelsi که حمله کرده است، با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. هر کدام از تیم‌ها باید با برقراری تعادل میان دفاع و تهاجم، Varelsi را بکشد و ماسک آن‌ها را برای به دست آوردن امتیاز بردارد و نگه دارد. هر تیمی که زودتر به ۵۰۰ امتیاز برسد برنده است. کشتن Varelsi آن‌ها را دیوانه خواهد کرد؛ بنابراین منتظر پاسخ خشن و مبارزات چند وجهی باشید! ماسک‌های اعضای تیم حریف را بدزدید و در برداشتن ماسک‌های اعضای مرده‌ی تیم‌تان نهایت سرعت را به خرج دهید.»

اطلاعات بیشتری از این محتوای دانلودی در نزدیکی زمان عرضه اعلام خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: