صداپیشه لئون اس کندی می‌گوید که این شخصیت نقشی در «رزیدنت اویل ۷» ندارد

توسط سورنا رضایی در ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ , ۱۹:۰۰

در حالی‌که قرار است عنوان رزیدنت اویل ۷ اوایل سال آینده میلادی برای کنسول‌های نسل هشتم و رایانه‌های شخصی عرضه شود، هنوز هیچ جزئیاتی از داستان و شخصیت‌ها در دسترس نیست. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

به‌لطف سایت ESRB که مدتی قبل به بررسی این عنوان پرداخته بود، اطلاعات بسیار کمی از شخصیت اصلی داستان منتشر شده است؛ اما سوال اصلی که ذهن بسیاری از طرفداران این مجموعه را درگیر کرده، این است که آیا شخصیت‌های محبوب این سری که در گذشته شاهد آن‌ها بودیم در این نسخه نیز حضور دارند یا خیر.

به‌همین دلیل سایت گیم‌اسپات مصاحبه‌ای با آقای «مت مرسر» پیرامون این موضوع انجام داده است؛ او در این مصاحبه اعلام کرد که به‌نظر می‌رسد کپکام در حال جدا کردن تکه‌های قدیمی و کلاسیک است، به‌همین دلیل نیز او به‌طور مستقیم نقشی در رزیدنت اویل ۷ ندارد.

او همچنین ادامه داد که شرکت کپکام، رزیدنت اویل ۶ را فراموش کرده و در حال پیش رفتن به‌سمت ریشه‌ها است تا بدین صورت داستان اصلی را آغاز کند. البته ممکن است با تصمیم آن‌ها داستان این قسمت با اتفاقات گذشته ارتباط پیدا کند.

در پایان قابل‌ذکر است که عنوان رزیدنت اویل ۷ در تاریخ پنجم بهمن‌ ماه سال جاری برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: