انویدیا

انویدیا درایور جدیدی برای کارت‌های گرافیک خود عرضه کرد

توسط کاوه جمشیدی در ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ , ۱۸:۰۰

کمپانی «انویدیا» (Nvidia) درایور جدیدی برای کارت‌های گرافیک خانواده‌ی «جی‌فورس» (GeForce) خود عرضه کرده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

نسخه‌ی درایور جدید ۳۷۲.۷۰ بوده و تست‌های WHQL را نیز پشت سر گذاشته است. این نسخه، نسخه‌ی آزمایشی بتا نیست و یک نسخه‌ی نهایی محسوب می‌شود. هدف از عرضه‌ی این درایور، پشتیبانی بهتر کارت‌های گرافیک انویدیا از نسخه‌ی بتای «بتل‌فیلد ۱» (Battlefield 1)، «دنیای وارکرفت: سپاه» (World of Warcraft: Legion) و نسخه‌ی استیم «کوانتوم بریک» (Quantum Break) که به زودی عرضه می‌شود، اعلام شده است.

انویدیا در توضیحات مربوط به این درایور به افزایش نرخ فریم در نسخه‌ی بتای بتل‌فیلد ۱ و نیز دنیای وارکرفت: سپاه اشاره‌ای نکرده است و صرفاً اعلام کرده است که تجربه‌ی شما از این بازی‌ها اندکی بهینه‌تر و بهبود یافته‌تر خواهد شد. هم‌چنین در مورد پشتیبانی این بازی‌ها از SLI صریحاً اعلام نشده است. در مورد کوانتوم بریک نیز وضعیت مشابهی وجود دارد؛ البته این بازی از SLI پشتیبانی خواهد کرد.

درایورهای جدید انویدیا را می‌توانید از وب‌سایت GeForce دریافت کنید (متأسفانه این وب‌سایت با استفاده از IP ایران قابل دسترسی نیست).

نسخه‌ی بتای بتل‌فیلد ۱ از امروز در دسترس کاربران قرار می‌گیرد و نسخه‌ی استیم کوانتوم بریک نیز در تاریخ ۲۴ شهریور عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: