Suicide Squad بعد از سه هفته، بالاخره از صدر جدول باکس‌آفیس پایین آمد

توسط سهیل نصیری در ۹ شهریور ۱۳۹۵ , ۱۲:۴۲

Suicide Squad جدیدترین فیلم «دی‌سی کمیک» (DC Comics) این هفته در جایگاه دوم باکس‌آفیس و بعد از فیلم Don’t Breathe قرار گرفت. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

فروش فیلم Suicide Squad فقط در این هفته تا به الان از مرز ۱۲ میلیون دلار گذشته است در حالی‌که فیلم Don’t Breathe در این هفته، یعنی هفته‌ی افتتاحیه‌ی خود، ۲۶.۱ میلیون دلار فروش داشته است. Suicide Squad امسال پنجمین فیلمی است که سه هفته‌ی متوالی در صدر باکس‌آفیس قرار گرفته است، این رکورد قبلاً توسط فیلم‌های «ددپول» (Deadpool)، «زوتوپیا» (Zootopia)، «کتاب جنگل» (The Jungle Book) و «درجست‌وجوی دوری» (Finding Dory) به ثبت رسیده بود.

فیلم ترسناک Don’t Breathe تنها با ۱۰ میلیون دلار بودجه و با رده‌بندی سنّی R یا مثبت ۱۷ سال و توسط شرکت ScreenGems که زیرمجموعه‌ی شرکت سونی است ساخته شده است.

بعد از این دو فیلم، فیلم‌های Kubo And The Two Strings با ۷ میلیون و ۹۰۹ هزار دلار فروش، Sausage Party با ۷ میلیون و ۶۶۵ هزار دلار فروش، Mechanic: Resurrection با ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار فروش، Pete’s Dragon با ۷ میلیون و ۲۸۲ هزار دلار فروش، War Dogs با ۷ میلیون و ۲۵۵ هزار دلار فروش، Bad Moms با ۵ میلیون و ۷۶۰ هزار دلار فروش، Jason Bourne با ۵ میلیون و ۲۳۰ هزار دلار فروش و Ben-Hur با ۴ میلیون و ۵۳۰ هزار دلار فروش، به ترتیب در مکان‌های سوم تا دهم باکس‌آفیس این هفته قرار گرفتند.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “Suicide Squad بعد از سه هفته، بالاخره از صدر جدول باکس‌آفیس پایین آمد”

  1. caner 2 گفت:

    بهتر نیست جدول هم بذارید؟

    ۱ ۰
    1. از هفته های بعد جدول هم قرار می گیره

      ۰ ۰