داستان‌های مصور و هنر هشتم | بررسی تاریخچه‌ی بازی‌های اقتباسیِ کمیک‌ها (قسمت دوم)

توسط تارخ ترهنده در ۹ شهریور ۱۳۹۵ , ۱۴:۰۰

در قسمت اول مقاله تاریخچه‌ی بازی‌های شرکت دی سی را بررسی کردیم و طی قراری که گذاشتیم، در این قسمت نوبت بررسی تاریخچه‌ی بازی‌های مارول است. شرکت مارول که کمی جوان‌تر از شرکت دی سی است، مجموعه کمیک‌ها و شخصیت‌های محبوب و خاص خودش را دارد، و به دنیای رنگارنگ داستان‌هایش نسبت به دی سی مشهور است. دنیای بازی‌های مارول بیشتر خلاصه به مرد عنکبوتی و مردان ایکس یا X-Men می‌شود، و دیگر شخصیت‌ها نسبت به این دو بازی‌های بسیار کمتری دارند.

اگر نمی‌دانستید مارول (Marvel) به چه معناست، مارول به معنای شگفتی و اعجاز است که قرار است در این قسمت از مقاله بیشتر به بازی‌های شگفتی آور دنیای آن بپردازیم. مانند بررسی بازی‌های دی سی، بررسی بازی‌های مرد عنکبوتی و مردان مجهول را به آخر کار واگذار می‌کنیم.

مارول برخلاف دی سی توجه بیشتری به پلتفرم‌های موبایل داشته است؛ اما هنوز هیچ عنوانی با کیفیت بتمن‌های راک استدی برای شخصیت‌های مارول منتشر نشده. با قسمت دوم داستان‌های مصور و هنر هشتم و بررسی بازی‌های مارول همراه دنیای بازی باشید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “داستان‌های مصور و هنر هشتم | بررسی تاریخچه‌ی بازی‌های اقتباسیِ کمیک‌ها (قسمت دوم)”

  1. caner 2 گفت:

    فقط Spiderman : Friend Or Foe و Spiderman Web Of Shadows
    این دو تا بازی بازی هایی هستن که تا ابد هم از یادم نمیرن،بار ها و بار ها هر دو تاشون رو تکرار کردم.دوست یا دشمن رو که با پسر خالم میزدم ولی تو یه جا بازی کرش می شد و نمیتونستیم بازی رو پشت سر بذاریم،۶ سال گذشت (!) و من بازی رو درست کردم و نشستیم دوباره با هم بازی رو تموم کردیم. وب آف شادو هم که بهترین بازی چندین سال عمرم بود و به غیر از آخرین بازی از مجموعه توراک دیگه هیچ بازی نتونست جاشو برام بگیره.الان هم که دارم دربارش حرف میزدم دوباره هوس کردم که برم بازی ها رو بازی کنم،یه تجربه ی ناب که هیچ وقت قدیمی نمیشه…

    ۰ ۰