34 نظر

ده برتر | ده شخصیت برتر معرفی شده در نسل هفتم

توسط در2 سال پیش
 

طبق روال انتخاب برترین‌های نسل هفتم٬  این‌بار نوبت به انتخاب ده برتر از شخصیت‌های نمونه‌ی نسلی که گذشت رسیده است. در نسل گذشته عناوین جدید بسیار زیاد و متنوعی معرفی شدند که در خلال آنها شخصیت‌های جدیدی معرفی شدند که اکثر آنها بسیار محبوب و خیلی سریع معروف و به اوج شهرت رسیدند. با گردآوری لیستی از نامزد‌ها و شخصیت‌های متنوع این‌بار نیز کار سختی در انتخاب ده شخصیت از بین نفرات نامزد شده داشتیم که باعث طولانی شدن پروسه‌ی بحث و بررسی برای ده برتر این هفته شد. با دنیای بازی همراه باشید برای ده شخصیت برتری که در نسل هفتم معرفی و در لیست ما قرار گرفته‌اند.

۱۰-  Marcus Fenix

زاده شده، یک سرباز

marcus_fenix_by_sandrawgames-d4b8kj5

پسر محقق و دانشمندی معروف در دنیایی پساآخرالزمانی، خواسته و ناخواسته تقریباً بیشتر طول عمر خود را در جنگ و خشونت سپری کرده است. او بعد از سال ها خدمت در نیروهای نظامی، پست خودش را رها کرده و می‌رود که پدر خود را نجات دهد، و در نهایت محکوم به حبس می‌شود. از آنجا که جنگ علیه بیگانگان زیرزمینی بسیار خسارت وارد کرده بود و کمبود نیروی انسانی برای COG  موضوع مهمی شده بود، مهارت‌های مارکوس مورد نیاز بود که دوست صمیمی وی، دام، آمد و آزادی وی را به او خبر داد و مارکوس نیز به تیم دلتا پیوست. مارکوس در مجموعه بازی‌های چرخ‌های جنگ به عنوان شخصیت اصلی حضور داشته و ماجراهای مختلفی را پشت سر گذاشته تا در نهایت جنگ را به پایان رسانده و بیستم مهر، در نسخه‌ی چهارم این مجموعه بازی محبوب به عنوان یک سرباز و جنگنده‌ی سال خورده و با تجربه همراه پسرش دوباره به میدان خون ریزی و چرخ‌دنده‌ها برمی‌گردد.

۹-WAR

جنگ هم‌تای خدای جنگ

darksiders-war-voyna-vsadnik

جنگ یکی از بی‌اعصاب‌ترین و خشن‌ترین شخصیت‌های دنیای بازی‌ها، یکی از چهار سوار آخرالزمان است که این‌بار با کمی تاخیر چند هزار ساله وارد زمین شده است. زمان٬ زمان حضور او و تصمیم گیری برای حیات زمین نبود اما به خاطر یک اشتباه او در جنگ میان فرشتگان و شیاطین وارد شد و در شورای بین دنیاها محکوم به فرود بی‌موقع شد. اما فرصتی خواست تا برگردد و دلیل حضور نادرست خود را اثبات کند.شاید ظاهر خشن و بی اعصاب او در ابتدای بازی زیاد به مزاج مخاطب خوش نیاید اما رفته رفته تبدیل به محبوب‌ترین شخصیت بازی می‌شود. شاید وجود برخی خصوصیات اخلاقی مشابه بین او و «کریتوس» (Kratos) باعث محبوبیت بیش از حد او شده است. جنگ فوق العاده ماهر است و قدرت بسیار بالایی دارد. شمشیر او یک شمشیر جادویی است و ذات او جنگ است، او جنگ را به مهمانی زمینی‌ها می‌آورد تا همگان را برای روز رستاخیز آماده کند. هیچ هراسی از روبرو شدن با شیاطین ندارد و با آغوشی باز به استقبال اهریمنان می‌رود. فقط کافی است تا با جنگ و اسب قرمز رنگش چند صباحی همراه شوید تا عاشق او و شخصیت پردازی او شوید.

۸- Captain Price

Captain_Price_COD4-660x400

مجموعه‌ی ندای وظیفه در آغاز نسل هفتم با تغییرات اساسی روبرو شد٬ این‌بار با اضافه و تزریق جنبه‌های سینماتیک و داستانی به بازی توانست شخصیت‌های جدیدی را به دنیای بازی‌های ویدئویی معرفی کند.  سرآمد این شخصیت‌ها کاپیتان جان پرایس است که با سیبیل پرپشت و سیگاری برگی بر لب توانست خیلی سریع در دل هوادارن این مجموعه برای خودش جا باز کند و محبوب شود. پرایس در سه نسخه‌ی اصلی «ندای وظیفه: جنگ مدرن» حضور داشته و از جمله شخصیت‌های اصلی همراه ما محسوب می‌شود. اکثر راهنمایی‌ها و کلید حل بسیاری از مشکلات در این مجموعه و در میدان نبرد توسط پرایس حل شده و به نوعی تمام کننده جنگ نیز محسوب می‌شود. مطمئنا آخرین سیگار برگی را که بعد از به دار آوریختن ماکاروف کشید را به خاطر دارید؟ من نیز با شما این حس عالی را دارم و همیشه این شخصیت توانا در ذهنم باقی‌خواهد ماند.

مطلب مشابه ◄  شایعه: مایکروسافت به‌دنبال خرید EA ،Vlave و شرکت‌ سازنده بازی PUBG است

۷- Claptrap

(حلبی راهنمای زرد رنگ)

Claptrap

«کلپ ترپ» (Claptrap) نیز یکی از شخصیت‌های فوق العاده جذابِ معرفی شده در عناوین نسل پیشین است. روبات ذوزنقه‌ای شکلِ زرد رنگی که فقط با یک چرخ حرکت می‌کند در عناوین سرزمین‌های مرزی Borderlands ظاهر شد. در سرزمین‌های مرزی، سیاره‌های مختلفی حاوی صندوق‌های وجود دارد که مملو از اسلحه و پول و ثروت است، و شما یکی از شکارچی‌های این صندوق‌ها هستید. ناگهان از دنیایی متفاوت سر در می‌آورید و تقریباً از هیچ چیز خبر ندارید؛ پس مطمئناً به یک راهنما نیاز دارید. اسم راهنمای شما «کلپ ترپ» است و اگر  به این اسم توجه کنید، نباید خیلی خوشحال باشید؛ البته این راهنما، آزاری به شما نمی‌رساند و بلکه از آزار رساندنِ دنیایی که در آن قرار دارید به شما خبر می‌دهد، و اصول ابتدایی زنده ماندن را به شما می‌آموزد. تشویق و دست زدن در تلّه = Claptrap، کار این روبات جذاب و بامزه راهنمایی شکارچی‌های از همه چیز بی خبر است.

۶- Garrus Vakarian

(یک رفیق و هم‌رزم همیشگی)

me2-garrus

 «گروس واکاریَن»  فوق العادست و یکی از محبوب ترین شخصیت های دنیای (اثر جرمی) «Mass EWffect»  محسوب می‌شود. که از همان ابتدای حضورش به واسطه تیپ و شخصیت خاصی که دارد در دل مخاطبین تاثیر گذاشته و محبوب می‌شود.  در دنیای اثر جرمی شخصیت گروس یکی از نژاد «Turian» معرفی می‌شود و در قسمت دوم به همراه کاپیتان شپرد برای نجات کهکشان راهی شده و به او برای از بین بردن «Collector» کمک می‌کند. گروس عضو گروه C-Sec بوده و بعدها بعد به جای پدرش به عنوان یک افسر در C-Sec مشغول به کار می‌شود. بیشتر مواقع گروس را با نام Archangel نیز خطاب می‌کنند. گروس فردی آرام و بسیار نکته سنج است و در میدان جنگ بسیار کارآمد و حرفه‌ای عمل می کند. از خصوصیات او استفاده از یک لنز به نام «Visor» در جلوی یکی از چشمانش است. او در استفاده از یک اسلحه دوربین دار مهارت بالایی دارد و در اکثر نبرد‌ها از دور به شکل یک اسنایپر عمل می‌کند. یکی از دلایل محبوبیت گروس شکل رابطه او با شپرد  است؛ او و شپرد رابطه ای مثل یک استاد و شاگردی با هم دارند. و مشورت و صحبت کردن با او در طول بازی بسیار دلچسب و آرام بخش است.

 

شما باید ورود برای ارسال نظر