احتمال عرضه عناوین بیشتری از مایکروسافت بر روی استیم وجود دارد

توسط سورنا رضایی در ۲ شهریور ۱۳۹۵ , ۲۰:۰۰

مدتی قبل شرکت مایکروسافت به‌طور رسمی اعلام کرد که عنوان کوانتوم بریک بر روی فروشگاه استیم عرضه خواهد شد. این اتفاق شایعاتی را مبنی بر عرضه دیگر محصولات این شرکت بر روی این فروشگاه بر سر زبان‌ها انداخت که با توجه به صحبت‌های اخیر آقای آیرون گرینبرگ، احتمال رخ دادن چنین اتفاقی وجود دارد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

سایت دوال‌شاکرز به‌تازگی مصاحبه‌ای با آقای آیرون گرینبرگ، مدیر بازاریابی اکس‌باکس، انجام و یکی از سوالات خود را به احتمال عرضه محصولات مایکروسافت بر روی استیم اختصاص داده است. آقای گرینبرگ نیز در پاسخ به این سوال این‌طور بیان کرد:

خب، از دیدگاه فرست پارتی ما عناوین زیادی از جمله «دوران امپراتورها» (Age of Empires) و «آلن ویک» (Alan Wake) را بر روی استیم داشتیم. همین اواخبر نیز عناوینی همچون Ori و State of Decay بر روی آن منتشر شدند. در شرایطی که این تصمیم منطقی به‌نظر رسد، به همین روال ادامه خواهیم داد.

ما از انتشار کوانتوم بریک بر روی استیم بسیار هیجان‌زده هستیم. ما می‌دانیم که در استیم طرفداران و مشتریانی وجود دارند که می‌توانیم به آن‌ها دست یابیم. همچنین این اتفاق بازی را قادر می‌سازد تا به موفقیت بیشتری برسد.

به‌طور کلی، گرینبرگ در طول مصاحبه بر این موضوع تاکید داشت که مایکروسافت هر کجا که انتشار یک عنوان بر روی استیم منطقی به‌نظر رسد، این کار را خواهد کرد. البته او به فاکتورهای دخیل در این موضوع اشاره نکرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: