معرفی بازی Rodeo Stampede | با لذت تمام بتاز!

توسط تارخ ترهنده در ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ , ۱۴:۰۰

گرافیک و طراحی سه بعدی و پیکسلی اخیراً در بازی‌های مختلفی باب شده که یکی از اولین‌های این مهم MineCraft است. آخرین بازی منتشر شده با این سبک و سیاق گرافیکی Rodeo Stampede است که اخیراً برای پلتفرم‌های موبایل منتشر شده است. برای اینکه بدانید این بازی چه شکلی است با دنیای بازی همراهی کنید.

برخلاف سلیقه‌ی شخصی که علاقه‌ی چندانی به این سبک گرافیکی ندارم، حسابی جذب گیم پلی بازی شدم. بازی را سوار بر یک بوفالو شروع می‌کنید و سوارکار که شما باشید، طناب بر دست در طبیعت وحشی پیش می‌روید و حیوانات مختلف را رام می‌کنید تا کاسبی باغ وحش خود را بهتر و بیشتر کنید.

با فشردن انگشت خود بر صفحه می‌توانید حیوان را کنترل کنید و با برداشتن انگشت‌تان، از روی حیوان زیر پای خود می‌پرید و باید در محدوده‌ی پرش و قبل از سقوط بر زمین، روی حیوان بعدی در راه‌تان ضربه بزنید و سوار آن شوید. اگر سوار حیوان جدیدی شوید، باید مدت زمان مشخصی را صبر کنید و سپس حیوان را کنترل کنید تا رام شود؛ زمانی که حیوان جدید را رام کردید با آن عکس می‌گیرید و در ادامه با آن پیش می‌روید. حیوانات رام شده‌ی مختلف وارد باغ وحش سیار و کشتی هوایی شما می‌شوند که هر چند وقت یکبار می‌توانید باغ وحش را برای دید عموم باز کنید و سکه به جیب بزنید. سکه‌ی بیشتر مساوی است با ارتقای بیشتر باغ وحش و محدوده‌ی حیوانات مختلف. هر چه زرق و برق باغ وحش شما بیشتر باشد، پول بیشتری به جیب می‌زنید. با سکه‌های بیشتر می‌توانید به مناطق و مراحل جدیدتری دست پیدا کنید و بیشتر در دنیای بازی سواری کنید.

در سمت چپ باغ وحش و مجموعه‌ی حیوانات را می‌بینید، و در سمت راست سوارکار که از روی حیوانی پریده و در هوا برای ادامه سواری تلاش می‌کند

در سمت چپ باغ وحش و مجموعه‌ی حیوانات را می‌بینید، و در سمت راست سوارکار که از روی حیوانی پریده و در هوا برای ادامه سواری تلاش می‌کند.

گیم پلی بازی می‌تواند فوق العاده اعتیادآور باشد و با مکانیک‌های ساده‌ی خود مدت مورد توجهی شما را سرگرم کند. یادتان باشد که اگر بیش از حد و مدت زمان زیادی روی یک حیوان سواری کنید، علامت تعجبی با ظاهر شدن خود به شما اخطار می‌دهد که این حیوان به‌زودی عصبانی می‌شود و کنترل را از شما می‌گیرد. هر حیوان به شکل خاص خود عصبانی می‌شود و واکنش نشان می‌دهد؛ برای مثال فیل کاملاً شما را پرتاب می‌کند و اگر شانس یارتان نباشد، نقش زمین خواهید شد. سرعتی‌ترین حیوان بازی شتر مرغ است که بعد از عصبانی شدن سرعتش بیشتر هم می‌شود و اگر بتوانید کنترلش کنید، می‌توانید رکوردهای خود را جابجا کنید!

هر چه بیشتر در بازی پیش بروید، سرعت و تعداد آیتم‌ها و حیوانات مختلف بیشتر شده و بازی کردن نیز چالش برانگیزتر می‌شود.

unnamed

یک بازی تفننی و مسابقه‌ای اعتیادآور دیگر منتشر شده که می‌تواند تا ساعتها شما را سرگرم کند. این بازی کاملاً رایگان است و ممکن است حجم نسبتاً بالایی داشته باشد، اما ارزش دانلود کردن را دارد. این بازی را دانلود کنید و با لذت و هیجان بالا بتازید!

دانلود از کافه بازار

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: