اورواچ

سرورهای اورواچ سریع‌تر می‌شوند

توسط کاوه جمشیدی در ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ , ۱۳:۰۰

«بلیزارد» (Blizzard) قصد دارد سرورهای مربوط به پلتفرم پی‌سی «اورواچ» (Overwatch) را سریع‌تر کند تا از اتصالات پهن باند و پر سرعت پشتیبانی کنند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

با این آپدیت، می‌توان انتظار داشت که این بازی شوتر اول شخص با سرعت بیشتری گیمرها را همراهی کند و دیگر شاهد شکایات متعدد کاربران از «تیک ریت» (Tick Rate) پایین این بازی نباشیم. بلیزارد این خبر را در انجمن‌های طرفداران این بازی اعلام کرد. مدیر روابط عمومی این کمپانی در این باره نوشت:

«در اورواچ، در حالت استفاده از پهنای باند بالا، فرکانس به روز رسانی کاربر (فرکانسی که گیمر اطلاعات را از سرورهای بازی دریافت می‌کند) از ۲۱ آپدیت بر ثانیه به ۶۳ آپدیت بر ثانیه افزایش می‌یابد. این مسئله باعث می‌شود فاصله‌ی زمانی میان انجام یک عمل توسط شما و دریافت نتیجه‌ی آن توسط گیمر دیگر، کاهش یابد و سرعت پاسخ‌گویی بازی نیز بالا برود.»

این که سرورهای اورواچ با بالاترین فرکانس با شما ارتباط برقرار کنند یا خیر، بستگی به سرعت اتصال اینترنت شما دارد؛ با این حال، سرورهای فرکانس به روز رسانی اطلاعات را متناسب با سرعت اینترنت شما تنظیم خواهند کرد. البته در آینده با ارائه‌ی یک پچ برای این بازی، امکان تعیین فرکانس به صورت دستی نیز به بازی اضافه خواهد شد.

آپدیت مربوط به افزایش پهنای باند از امروز برای نسخه‌ی پی‌سی بازی منتشر می‌شود؛ با این حال، به گفته‌ی بلیزارد، پروسه‌ی کامل افزایش سرعت سرورها ممکن است هفته‌ها به طول بینجامد. گیمرهایی که این بازی را در پلتفرم‌‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان بازی می‌کنند، باید صبر کنند تا مشخص شود که آیا این کمپانی می‌تواند به روز رسانی مشابهی برای نسخه‌های کنسولی بازی عرضه کند یا خیر.

از زمان انتشار اورواچ، بسیاری از گیمرها از نرخ به روز رسانی پایین آن انتقاد کردند و مرگ‌ها و شکست‌های خود را به گردن سرعت پایین بازی در دریافت دستورات انداختند. با این حال، عده‌ای دیگر این اعتراض را تنها یک بهانه برای سرعت پایین خود گیمرها و عدم مهارت‌شان در زنده ماندن در بازی قلمداد کردند. در هر صورت، کمتر کسی از افزایش سرعت بازی برای همه ناراضی خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: