عنوان «رایم» بازگشته است

توسط نیما رضایی در ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ , ۱۲:۳۵

عنوان «رایم» که مدت‌ها پیش ساخت آن برای پلی استیشن متوقف شد اکنون بازگشته است و این بار نه تنها برای پلی استیشن، بلکه برای دیگر پلتفرم‌ها نیز منتشر خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

رایم این بار به طور قطع منتشر خواهد شد و نشر این عنوان بر عهده‌ی Grey Box خواهد بود. در گزارش مطبوعاتی این بازی گفته شد، ” رایم قرار است در سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های گیمینگ عرضه شود”، که صراحتاً نشان می‌دهد این عنوان دیگر انحصاری پلی استیشن نخواهد بود.

رایم در مراسم گیمزکام ۲۰۱۳ معرفی شد و عنوانی زنده و پر رنگ و نقش جلوه کرد که نمایشی تحسین بر انگیز داشت. سونی قرار بود انتشار این عنوان را به عنوان یک بازی انحصاری برای پلی استیشن ۴ بر عهده بگیرد و مایکروسافت نیز تأیید کرده بود که در رد کردن این عنوان جهان باز – ماجراجویی دچار اشتباه شده است که ۳ سال پیش سر و صدای زیادی کرده بود. رایم سپس در گیمزگام ۲۰۱۴ نیز با تریلری شگفت انگیز حاضر شد و بعد از آن دیگر خبری از آن نشد.

پس از یک سال سکوت، در سال ۲۰۱۵، یوشیدا از سونی اعلام کرد که این عنوان هنوز در دست ساخت است اما در مارس ۲۰۱۶ قرارداد سونی با Tequilaworks به هم خورد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “عنوان «رایم» بازگشته است”

  1. البته نه ساخت خود بازی نه ساختش برای پلی استیشن متوقف نشده بود،صرفا از انحصار سونی درومده لود.

    ۰ ۰