هیلو

مجموعه‌ی تلویزیونی هیلو هنوز زنده است

توسط کاوه جمشیدی در ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ , ۱۴:۰۳

«فیل اسپنسر» (Phil Spencer)، رییس بخش اکس‌باکس مایکروسافت، اعلام کرد که ساخت مجموعه‌ی تلویزیونی «هیلو» (Halo) به فراموشی کامل سپرده نشده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

از زمانی که مایکروسافت خبر تولید مجموعه‌ی تلویزیونی هیلو را به تهیه‌کنندگی «استیون اسپیلبرگ» (Steven Spielberg) اعلام کرد، اخبار مربوط به این پروژه روز به روز کمتر به گوش می‌رسد. برای مایکروسافت طولی نکشید تا بخش تلویزیون تازه متولد شده‌ی خود را نابود کند و مجدداً تمرکز خود را بر بازی‌های رایانه‌ای قرار دهد؛ اما مجموعه‌ی تلویزیونی هیلو به طور خاص از مواردی است که تولیدش متوقف نمی‌شود. به گفته‌ی اسپنسر، این مجموعه هم‌اکنون در حال تولید است.

اگر به خاطر داشته باشید تقریباً یک سال پیش گزارشی منتشر شد که ادامه یافتن تولید آن توسط شبکه‌ی «شوتایم» (Showtime) تأیید شده بود. با این حال این گزارش اطلاعات بیشتری در اختیار ما نگذاشت. فیل اسپنسر نیز به تازگی در توییتر خود تأیید کرد که مجموعه‌ی تلویزیونی هیلو هم‌چنان «زنده» است. وی اطلاعات بیشتری در مورد آن افشا نکرد اما همین مسئله نشان می‌دهد که این پروژه هنوز به طور کامل به فراموشی سپرده نشده است. امیدواریم در آینده خبرهای خوب و اطلاعات دقیق‌تری از این مجموعه دریافت کنیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: