3 نظر

تماشا کنید: مأمور ۴۷ به تایلند می‌رود

توسط در 2 سال پیش
 

مأمور ۴۷ در قسمت چهارم بازی «هیتمن» (Hitman) به تایلند سفر می‌کند تا اهداف خود را به قتل برساند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در ویدیوی جدیدی که از قسمت چهارم بازی هیتمن منتشر شده است، مشاهده می‌کنیم که او به شهر بانکوک در تایلند سفر می‌کند. هدف او به قتل رساندن خواننده‌ی یک گروه موسیقی زیرزمینی است. وکیل خانوادگی این خواننده نیز سرنوشت بهتری ندارد و نام او نیز در لیست قتل مأمور ۴۷ به چشم می‌خورد. اهداف مأمور ۴۷ در هتل مجلل Himmapan در جوار رودخانه‌ی Chao Phraya River در حومه‌ی بانکوک مستقر شده اند.

در ویدیوی زیر، می‌توانید صدای «جردن کراس» (Jordan Cross) را بشنوید که با گروهش که «کلاس» (The Class) نام دارد مشغول خواندن یک آهنگ است. این ویدیو در واقع موزیک ویدیوی این گروه زیرزمینی است.

هیتمن: قسمت چهارم – بانکوک شامل ۶۵ مأموریت مختلف، تجهیزات، آیتم‌ها و سلاح‌های جدید است و در تاریخ ۲۶ مرداد عرضه خواهد شد. پس از آن هیتمن به ایالات متحده سفر خواهد کرد و در نهایت قسمت آخر این بازی در ژاپن اتفاق خواهد افتاد که در ادامه‌ی سال جاری میلادی عرضه خواهد شد. در ادامه ویدیوی جدید این بازی را به همراه سه اسکرین‌شات تماشا کنید.

hitman_-ep_4_bangkok-1

hitman_-ep_4_bangkok-3

hitman_-ep_4_bangkok-2

 

شما باید ورود برای ارسال نظر