بازی Outlast ۲ تا اوایل سال ۹۶ تاخیر خورد

توسط احسان موسوی در ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ , ۱۲:۳۹

Outlast ۲، دنباله بازی ترسناک، محبوب و موفق عرضه شده در سال ۹۲، تاخیر خورد. کمپانی «رد برلز» (Red Barrels) در صفحه فیس‌بوک خود اعلام کرد که بعد از درنظرگرفتن جنبه های مختلف، تصمیم نهایی خود را گرفته است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این بازی همچنان تاریخ عرضه مشخصی ندارد، اما رد برلز تصمیم دارد تا آن را اوابل سال ۹۶ عرضه کند. در ادامه‌ی این پست گفته شده:
«هدف ما به عنوان یک استودیو مستقل این است که برای شما بهترین و ترسناک‌ترین تجربه ممکن را به ارمغان بیاوریم و تمام انتظاراتتان را براورده کنیم. به همین دلیل است که ما به اندکی زمان بیشتر نیاز داریم تا مطمئن شویم چشم‌انداز ما برای Outlast ۲ در معرض خطر قرار نمی‌گیرد و این‌که این بازی همان تجربه‌ای است که شما لیاقت آن را دارید. این خبری نیست که که بخواهیم آن را بیان کنیم، ولی ما به جهانی که ساخته‌ایم و جامعه طرفداران‌ فوق‌العاده‌مان عمیقا متعهدیم و به خاطر وجدان کاری، نمی‌توانیم دست به انتشار بازی‌ای بزنیم که آن را از هر نظر ارزیابی نکرده و مشکلات ان را برطرف نکرده‌ایم.»

با‌وجود این که Outlast ۲ ذنباله نسخه اول این بازی است، زمینه و شخصیت‌های کاملا جدیدی را معرفی می‌کند؛ این بازی قرار بود پاییز امسال منتشر شود.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “بازی Outlast ۲ تا اوایل سال ۹۶ تاخیر خورد”

  1. Snake Fox گفت:

    من نسخه یکشو بازی نکردم دوستانی که بازی کردن ی توضیح مختصر بدن بازیش چجوریاس ممنون میشم گرافیک داستان محیط بازی …..

    ۰ ۰