مصاحبه جی‌کی رولینگ راجع به پایان داستان هری پاتر

توسط احسان موسوی در ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ , ۲۱:۰۰

هری‌پاتر با اکران فیلم «هری‌پاتر و یادگاران‌مرگ ۲» (Harry Potter And The Deathly Hallows Part 2) در سال ۲۰۱۱ برای آخرین بار روی پرده سینما رفت اما او حالا عنوان یک مرد میان‌سال در نمایش دوقسمتی «هری‌پاتر و فرزند طلسم‌شده» (Harry Potter And The Cursed Child) روی صحنه‌نمایش حاضر شده است. این نمایش آخر‌ هفته گذشته در لندن اکران شد و نمایش‌نامه آن نیز به عنوان یک کتاب به بازار آمد. حالا خانم رولینگ تایید می‌کند که این نمایش قطعا پایان داستان هری‌پاتر خواهد بود.

در گفتگویی با رویترز، از رولینگ پرسیده شد که آیا فرزند طلسم‌شده می‌تواند آغازی بر یک ماجراجویی جدید برای هری پاتری که حالا بالغ شده باشد یا خیر؟

«او در طول این دو نمایش به سراغ یک ماجراجویی بزرگ می‌رود و بعد از آن، بله، می‌توانیم بگوییم کار ما تمام شده است. می‌دانید، این نسل بعدی نوجوانان است؛ پس من خیلی هیجان‌زده‌ام که آن‌ها راجع به آینده هری به زیبایی ایده‌پردازی می‌کنند ولی نه، داستان هری دیگر ادامه پیدا نخواهد کرد.»

هری‌پاتر و فرزند طلسم‌شده ۱۹ سال بعد از حوادث یادگاران مرگ اتفاق می‌افتد. هری حالا ۳۷ ساله است، سه فرزند دارد و در وزارت سحر‌ و جادو کار می‌کند.

اگرچه این نمایش می‌تواند برای هری آخر خط باشد، اما دنیای جادویی گسترده رولینگ ادامه خواهد یافت. فیلم «جانوران جادویی و زیستگاه آن‌ها» (Fantastic Beasts And Where To Find Them) به کارگردانی «دیوید یتس» (David Yates) که چهار فیلم اخیر هری‌پاتر را نیز ساخته بود به عنوان پیش‌درآمدی بر داستان هری‌پاتر در ماه آبان به روی پرده سینما می‌رود.

«ادی ردماین» (Eddie Redmayne) بازیگر برنده اسکار در نقش «نیوت اسکمندر» (Newt Scamander) در این فیلم ظاهر می‌شود و به عنوان کارشناس موجودات جادویی، سفری پرمخاطره و هیجان‌انگیز را برای پیدا کردن این موجودات در نیویورک سال ۱۹۲۰ آغاز می‌کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: