«تکن ۷» تجربه تک‌نفره مناسبی خواهد داشت

توسط احسان موسوی در ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ , ۱۱:۰۰

تعداد زیادی از بازی‌های ویدیویی اخیر در حالی عرضه شدند که حالت تک‌نفره‌ای مختصر ارائه کرده و یا به کلی این بخش را به فراموشی سپرده‌اند. «باندی نامکو» (Bandai Namco) قول می‌دهد که «تکن ۷» (Tekken 7) تجربه تک‌نفره پرباری خواهد داشت. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در حین یک مصاحبه جدید، «مارک رلیجیوسو» (Mark Religioso) از قسمت باندی نامکو آمریکا گفت که طرفداران سبک مبارزه‌ای چیزی بیشتر از فقط گیم‌پلی اصلی می‌خواهند؛ آن‌ها یک تجربه تک‌نفره تمام و کمال را نیز از ما انتظار دارند.

او گفت که باندی نامکو تمام تلاش‌اش را برای بخش داستانی تکن ۷ به کار گرفته تا شما آن را در روز انتشار نسخه‌های کنسولی تجربه کنید؛ برخلاف بازی «مبارز خیابانی ۵» (Street Fighter 5) که بخش داستانی آن چهار ماه پس از انتشار بازی عرضه شد.

او وعده می‌دهد که حالت داستانی، بخش‌های سینمایی بازی را به گیم‌پلی منتقل و این دو قسمت را با هم ادغام می‌کند. هم‌چنین تعداد زیادی دیالوگ بین شخصیت‌ها رد‌‌‌ و بدل خواهد شد. احتمالا بخش داستانی این بازی چیزی شبیه به نسخه‌های اخیر «مورتال کامبت» (Mortal Kombat) خواهد بود.

این که می‌بینیم باندی نامکو به هواداران گوش می‌دهد و عجله‌ای برای انتشار بازی ندارد عالی است؛ هنوز تاریخ انتشار این بازی برای کنسول‌ها مشخص نشده ولی انتظار عرضه آن برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان را در سال ۹۶ داشته باشید.

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: