درایوکلاب وی آر

«درایوکلاب وی آر» به طور رسمی توسط سونی معرفی شد

توسط کاوه جمشیدی در ۹ مرداد ۱۳۹۵ , ۱۳:۰۰

سونی عنوان «درایوکلاب وی آر» (DriveClub VR) را به طور رسمی معرفی کرد. این بازی هم‌زمان با عرضه‌ی هدست «پلی‌استیشن وی آر» (PlayStation VR) در ژاپن منتشر خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

نام درایوکلاب وی آر در حالی در ماه آوریل بر سر زبان‌ها افتاد که یک ماه قبل از آن، سونی خبر انحلال استودیوی «اوولوشن» (Evolution)، توسعه‌دهنده‌ی عنوان درایوکلاب برای کنسول پلی‌استیشن ۴ را اعلام کرده بود. البته سونی در زمان اعلام خبر انحلال این استودیو اظهار داشت که توسعه‌ی عنوان درایوکلاب ادامه خواهد یافت.

به گفته‌ی وب‌سایت پلی‌استیشن ژاپن، این بازی از نمای دوربین داخل اتاق خودرو بهره می‌برد و صداها نیز به منظور واقع‌گرایی بیشتر، به صورت سه بعدی به گوش خواهند رسید. علاوه بر این‌ها، یک حالت مسابقه‌ی شهری و نیز امکان تماشای خودرو از زوایای مختلف به بازی اضافه شده است.

از این بازی پیش‌تر به عنوان دمو برای هدست پلی‌استیشن وی آر استفاده شده‌ بود. در حال حاضر تاریخی برای انتشار این بازی در کشورهای غربی اعلام نشده است؛ اما در ژاپن این بازی همزمان با عرضه‌ی هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی آر یعنی در تاریخ ۲۲ مهر سال جاری منتشر خواهد شد. قابل ذکر است که هدست پلی‌استیشن وی آر در همان روز در کشورهای غربی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: