پوکمون گو پلاس

پوکمون گو پلاس با یک ماه تأخیر در ماه سپتامبر عرضه خواهد شد

توسط کاوه جمشیدی در ۸ مرداد ۱۳۹۵ , ۱۲:۰۰

دست‌بند «پوکمون گو پلاس» (Pokémon GO Plus) با یک ماه تأخیر در اروپا و آمریکای شمالی عرضه خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این ابزار پوشیدنی ابتدا قرار بود اواخر ماه جولای عرضه شود اما اخیراً اعلام شد که در ماه سپتامبر عرضه خواهد شد. هنوز مشخص نیست منظور از سپتامبر، اوایل این ماه است یا اواخر آن. هم‌چنین از آن‌جا که این دست‌بند در اروپا و آمریکای شمالی با تأخیر عرضه می‌شود، انتظار می‌رود در سایر نقاط جهان نیز شاهد تأخیر در عرضه‌ی آن باشیم. این خبر از طریق توییتر رسمی «نینتندو» (Nintendo) در آمریکای شمالی و اروپا به اطلاع گیمرها رسید.

پوکمون گو پلاس که از طریق بلوتوث به تلفن همراه شما متصل می‌شود، هنگامی که یک پوکمون در نزدیکی شما وجود داشته باشد یا در PokeStop آیتمی وجود داشته باشد به شما هشدار می‌دهد و دیگر لازم نیست به صفحه نمایش موبایل خود خیره شوید. کاربران به هنگام نزدیک شدن به یک پوکمون یک هشدار لرزشی دریافت می‌کنند و LED روی این دستگاه نیز چشمک می‌زند.

برای جست‌وجوی آیتم در PokeStop، باید کلید روی این دستگاه را فشار دهید. به محض این که آیتمی در PokeStop پیدا شد، کافی است یکبار عمل سوایپ را انجام دهید یا روی دست‌بند ضربه بزنید تا آیتم مذکور به موجودی آیتم‌های شما اضافه شود. اگر یک پوکمون در نزدیکی شما وجود داشته باشد، فشار دادن دکمه‌ روی دستگاه باعث پرتاب یک توپ (PokeBall) به سمت آن می‌شود. البته توجه داشته باشید پرتاب توپ از طریق پوکمون گو پلاس در صورتی ممکن است که قبلاً پوکمون مورد نظر را گرفته باشید. پس از پرتاب توپ، اگر پوکمون را با موفقیت بگیرید، LED دستگاه چشمک می‌زند و هشدار لرزشی آن نیز فعال می‌شود.

خرید پوکمون گو پلاس ۳۴.۹۹ دلار (یا قیمت معادل در سایر نقاط جهان) برای شما هزینه خواهد داشت.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: