نسخه پی‌سی «چرخ‌دنده‌های جنگ ۴» بهینه خواهد بود

توسط سورنا رضایی در ۴ مرداد ۱۳۹۵ , ۱۸:۰۰

در سال گذشته نسخه‌ رایانه‌های شخصی عناوین بزرگی از جمله «شوالیه آرکهام» و «عملیات سری ۳» دارای مشکلات بسیاری بوده و همین مسئله نیز باعث نگرانی بسیاری از علاقه‌مندان به «چرخ‌دنده‌های جنگ ۴» (Gears of War) شده که مبادا این اتفاق بار دیگر تکرار شود، اتفاقی که با توجه به گفته‌های یکی از اعضای استودیو «کوالیشن» به‌نظر می‌رسد رخ نخواهد داد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

«دیجیتال فاندری» که یکی از بخش‌های سایت «یوروگیمر» محسوب می‌شود، به‌تازگی مصاحبه‌ای با آقای «مایک رینر»، مدیر فنی استودیو کوالیشن، انجام داده و در آن به پرسش پیرامون نسخه رایانه‌های شخصی عنوان چرخ‌دنده‌های جنگ ۴ پرداخته است. آقای رینر در این مصاحبه به علاقه‌مندان این عنوان اطمینان داد که هدف آن‌ها در درجه اول عرضه یک بازی بهینه است که به‌لطف قابلیت Vertical Sync از نرخ فریم نامحدود بهره می‌برد. همچنین در بخش تنظیمات گرافیکی نیز شاهد گزینه‌های بسیاری هستیم که در حال حاضر تعدادشان به بیست‎‌وهشت رسیده و آن‌ها قصد دارند تا جای ممکن تعداد این گزینه‌ها را افزایش دهند. او در ادامه صحبت‌هایش افزود که این عنوان از وضوح تصویر بسیار بالا از جمله ۴کی نیز پشتیبانی خواهد کرد.

در پایان شایان ذکر است که عنوان چرخ‌دنده‌های جنگ ۴ در روز سه‌شنبه، بیستم مهرماه، برای اکس‌اکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: