No Man's Sky

‌هم‌اکنون می‌توانید موسیقی متن No Man’s Sky را پیش خرید کنید

توسط کاوه جمشیدی در ۳ مرداد ۱۳۹۵ , ۲۳:۳۰

موسیقی متن بازی No Man’s Sky هم‌اکنون از طریق فروشگاه موسیقی «آی‌تیونز» (iTunes) اپل قابل پیش‌خرید است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

No Man’s Sky به‌زودی منتشر خواهد شد، اما شما می‌توانید موسیقی متن این بازی را چهار روز پیش از عرضه‌ی خود بازی دریافت کنید. این کار از طریق فروشگاه موسیقی «آی‌تیونز» قابل انجام است. اگر در آمریکای شمالی زندگی می‌کنید، این آلبوم برای شما ۱۱.۹۹ دلار هزینه خواهد داشت. موسیقی متن این بازی توسط گروه موسیقی بی‌کلام انگلیسی ۶۵daysofstatic اجرا شده‌است. در موسیقی‌های این گروه معمولاً المان‌های درام، تکنو و گلیچ به چشم می‌خورد.

در این آلبوم ده قطعه به همراه شش قطعه‌ی ترکیبی وجود دارد. عنوان این آلبوم «موسیقی‌ای برای جهان بی‌پایان» (Music For Infinite Universe) است. در حال حاضر تنها قطعه‌ی دوم این آلبوم تحت عنوان «اَبَر ماه» (Supermoon) را می‌توانید گوش دهید و بقیه‌ی قطعات تا زمان انتشار آلبوم در دسترس نیستند. در صورتی که بخواهید صرفاً قطعه‌ی «ابر ماه» را خریداری کنید و برای کل آلبوم هزینه نکنید، امکان خرید آن با قیمت ۱.۲۹ دلار وجود دارد.

موسیقی متن بازی No Man’s Sky در تاریخ ۱۵ مرداد عرضه خواهد شد. خود بازی نیز چهار روز بعد در تاریخ ۱۹ مرداد منتشر خواهد شد. موسیقی متن این بازی از آن دسته موسیقی‌هایی است که گیمرها بارها به آن گوش خواهند داد زیرا No Man’s Sky از آن بازی‌هایی است که گیمرها را برای مدت طولانی پای تلویزیون میخ‌کوب می‌کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: