Call of Duty Infinite Warfare Trailer Shows O

چرا «کیت هارینگتون» نقش‌آفرینی در «ندای وظیفه: جنگاوری بی‌نهایت» را پذیرفت

توسط سورنا رضایی در ۳ مرداد ۱۳۹۵ , ۱۸:۰۰

«کیت هارینگتون» که با نقش‌آفرینی به‌ عنوان «جان اسنو» در سریال «بازی تاج و تخت» شناخته می‌شود، در بازی «ندای وظیفه: جنگاوری بی‌نهایت» (Call of Duty: Infinity Warfare) نقش شخصیت منفی را برعهده خواهد داشت؛ حال پس از مدتی از انتشار این خبر هارینگتون دلیل پذیرش این نقش را بیان کرده است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در ویدئویی که به‌تازگی از این بازیگر منتشر شده، هارینگتون اعلام کرده که دلایل بسیاری برای پذیرش این نقش وجود داشته است. او در این ویدئو بیان می‌کند که مجموعه بازی‌های ندای وظیفه یکی از بزرگ‌ترین فرنچایزهای بازی‌های رایانه‌ای است. او سپس ادامه می‌دهد که بسیار به فضا علاقه‌مند بوده و هم‌چنین تاکنون هیچ‌وقت نقش شخصیت منفی را برعهده نداشته است و این‌ها عواملی بوده که باعث پذیرش نقش شخصیت منفی، دریاسالار «سیلن کاچ»، از سوی وی شده است.

همچنین پس از بیان دلایل پذیرش این نقش، هارینگتون نظرش را درمورد شخصیت کاچ بیان کرد:

از دید من در شخصیت کاچ المنت‌هایی از دیکتاتور بودن وجود دارد؛ او یک فرمانده متجاوز است. او کسی است که می‌خواهد کنترل همه مردم را به دست بگیرد و فکر می‌کند در این مورد حق با اوست. همچنین کاچ از مرگ نمی‌ترسد که این مسئله باعث شده تا بسیار وحشتناک باشد.

در پایان شایان ذکر است که بازی ندای وظیفه: جنگاوری بی‌نهایت در تاریخ چهاردهم آبان ماه برای کنسول‌های نسل هشتم و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: