Dead Rising 2: Off The Record

ریمستر Dead Rising علاوه بر پلی‌استیشن ۴ برای اکس باکس وان و پی سی نیز عرضه خواهد شد!

توسط کاوه جمشیدی در ۲۹ تیر ۱۳۹۵ , ۲۳:۰۰

«کپکام» (Capcom) انتشار ریمستر عنوان Dead Rising را برای کنسول پلی‌استیشن ۴ تأیید کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

پیش‌تر خبری مبنی بر درج تروفی‌های این بازی در پلی‌استیشن ۴ منتشر کردیم که موجب شکل‌گیری شایعه‌ی عرضه‌ی این بازی برای پلی‌استیشن ۴ شد. حالا «کپکام» انتشار این بازی را برای پلی‌استیشن ۴ تأیید کرده‌است. نکته‌ی جالب‌تر این است که این بازی علاوه بر پلی‌استیشن ۴، برای پی سی و اکس باکس وان نیز عرضه خواهد شد. علاوه بر این، نسخه‌ی دوم این بازی نیز به کنسول‌های نسل هشتمی خواهد آمد. متن زیر، توضیحاتی است که «کپکام» به وب‌سایت یوروگیمر ارائه کرده‌است:

“«کپکام» Dead Rising را به پلتفرم‌های اکس باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پی سی خواهد آورد. علاوه بر این، Dead Rising 2 و Dead Rising 2: Off the Record به کنسول‌های اکس باکس وان و پلی‌استیشن ۴ خواهند آمد. به زودی اخبار بیشتری با شما در میان خواهیم گذاشت.”

Off the Record عنوان نسخه‌ای از Dead Rising 2 است که شخصیت اصلی عنوان نخست این بازی یعنی «فرانک وست» (Frank West) مجدداً در آن حضور داشت. عرضه‌ی این نسخه منطقی به نظر می‌رسد، زیرا این شخصیت علاوه بر حضور در ریمستر عنوان نخست، در عنوان چهارم این بازی که امسال برای اکس باکس وان و پی سی عرضه می‌شود نیز حضور خواهد داشت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: