پرسونا 5

شمارش معکوس برای انتشار اطلاعات جدید «پرسونا ۵» آغاز شد

توسط کاوه جمشیدی در ۲۴ تیر ۱۳۹۵ , ۲۳:۳۰

استودیوی ژاپنی Atlus، شمارش معکوسی برای انتشار اطلاعات جدید عنوان «پرسونا ۵» (Persona 5) برروی وب‌سایت این بازی قرار داده‌است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این شمارش معکوس هفته‌ی آینده به پایان می‌رسد و تنها برروی وب‌سایت ژاپنی این بازی قرار داده شده‌است. هر چند باید تا پایان این شمارش معکوس منتظر بمانیم و ببینیم چه چیزی از این بازی بر ما روشن خواهد شد، اما برخی گزارش‌‌ها پیش‌بینی می‌کنند قرار است در مورد داستان بازی اطلاعاتی منتشر شود. آخرین اطلاعاتی که از این بازی منتشر شد به E3 2016 بازمی‌گردد؛ بنابراین، وقتش رسیده تا در مورد خود بازی و مکانیسم‌های آن تصویر واضح‌تری داشته باشیم.

برای افرادی که با این بازی آشنا نیستند، «پرسونا ۵» در توکیوی مدرن اتفاق می‌افتد و به گروهی می‌پردازد که قصد دارند با کمک «پرسوناها» (Persona) نیروهای تاریک را دفع کنند. «پرسوناها» موجودات قدرتمندی هستند که هرکدام تجلی‌گر روح درونشان هستند و به افرادی که این اوراح را در جسم خود حمل می‌کنند اجازه می‌دهند تا به کمک آن‌ها نیروهای قدرتمندی آزاد کنند. نقش اصلی در این بازی را یک شخصیت ساکت بازی می‌کند که به جرم حمله به مردی که به تعقیب پنهانی زن‌ها می‌پردازد، دستگیر شده‌است. این شخصیت ساکت، عفو مشروط دریافت می‌کند و این آغازگر ماجراهای او در جهت بازتعریف جامعه با زدودن فساد از قلب انسان‌های بالغ می‌شود.

«پرسونا ۵» در تاریخ ۲۵ شهریور سال جاری در ژاپن منتشر خواهد شد؛ با این حال، گیمرها برای تجربه‌ی این بازی برروی پلی‌استیشن ۴ در ایالات متحده باید تا تاریخ ۲۶ بهمن سال جاری صبر کنند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: