بتلفیلد ۱

نسخه آزمایشی «بتل‌فیلد ۱» کمی بعد از گیمزکام منتشر می‌شود

توسط میلاد تیرداد در ۲۴ تیر ۱۳۹۵ , ۲۲:۵۲

حاشیه های «بتل‌فیلد» (Battlefield) جدید پیش از اولین نمایش‌های‌اش آغاز شد و همچنان ادامه دارد. جدید‌ترین خبر درباره‌ی این بازی مربوط به نسخه‌ی آزمایشی آن است؛ در ادامه با دنیای‌ بازی همراه باشید.

به تازگی مدیر انجمن آلمانی بتل‌فیلد، جزییات جدید و جذابی از نسخه آزمایشی مورد انتظار این بازی را فاش کرده است. نسخه آزمایشی بتل‌فیلد در حال حاضر به‌صورت محدود عرضه شده و تنها افراد مشخصی به آن دسترسی دارند؛ بقیه هم منتظر نسخه آزمایشی عمومی بازی هستند تا قبل از عرضه& شانس تجربه‌ی آن را داشته باشند.

با توجه به مصاحبه‌ی اخیر آقای «سباستین مرتیز» (Sebastian Moritz)، مدیر انجمن آلمانی بتل‌فیلد، می‌دانیم که نسخه آزمایشی بازی کمی بعد از نمایشگاه گیمزکام عرضه خواهد شد. گیمزکام امسال از ۲۷ تا ۳۱ مرداد برگزار خواهد شد، پس انتظار داریم که نسخه آزمایشی عمومی بتل‌فلید‌ ۱ حدودا اواخر مرداد یا اوایل شهریور عرضه شود.

بر‌اساس گفته های آقای مورتیز، کاربران بتل‌فیلد اینسایدر سه روز زود‌تر از کاربران دیگر به این نسخه آزمایشی دسترسی خواهند داشت؛ بتل‌فیلد اینسایدر برنامه‌ای مخصوص برای پیگیری اخبار و حواشی بازی است.

درنهایت هم آقای مورتیز بازگشت مد Rush به بازی را تایید کرد اما متاسفانه اطلاعاتی از محتوای نسخه‌ی آزمایشی بازی به ما نداد؛ البته انتظار داریم با موردی شبیه به نسخه‌ی آلفا روبه‌رو باشیم.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “نسخه آزمایشی «بتل‌فیلد ۱» کمی بعد از گیمزکام منتشر می‌شود”

 1. Very Big Daddy گفت:

  امروز چک کردم دیدم هنوز کلوزد آلفا بسته نشده که هیچ براش آپدیت ۲ گیگی هم اومده!

  ۰ ۰
  1. Very Big Daddy گفت:

   عذر میخوام ۶۰۰ مگ.

   ۰ ۰