اورواچ

پچ بعدی «اورواچ» و محدودیت حداکثر یک هیرو در «حالت رقابتی»

توسط کاوه جمشیدی در ۲۳ تیر ۱۳۹۵ , ۲۲:۰۰

با آپدیت بعدی «اورواچ» (Overwatch)، در حالت «رقابتی» (Competitive Mode) گیمرها می‌توانند حداکثر یک هیرو در تیم خود داشته باشند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

«اسکات مرسر» (Scott Mercer)، طراح اصلی «اورواچ»، در گفت‌وگو با گیم‌اسپات در مورد این موضوع و سایر تغییراتی که با آپدیت بعدی عنوان شوتر محبوب «بلیزارد» (Blizzard) قرار است اعمال شوند، توضیحاتی ارائه کرد. در مورد حالت «رقابتی» که از اواخر ماه گذشته در بازی گنجانده شد، وی اعلام کرد که با آپدیتی که در آینده منتشر می‌شود محدودیت یک هیرو در هر تیم اعمال خواهد شد و گیمرها نمی‌توانند مثلاً شش Bastion در تیم خود داشته باشند.

گیمرها از همان ابتدای معرفی این حالت در ماه می پیگیر محدودیت یک هیرو در هر تیم برای حالت‌های «رقابتی» و «بازی سریع» (Quick Play) بوده‌اند. در حال حاضر برنامه‌ای برای اعمال محدودیت مشابه در حالت «بازی سریع» وجود ندارد.

«مرسر» در مورد این که محدودیت جدید چه زمانی در حالت «رقابتی» اعمال خواهد شد توضیحی نداد اما طرفداران انتظار دارند که در فصل دوم حالت «رقابتی» که در پاییز امسال در دسترس قرار خواهد گرفت شاهد اعمال این محدودیت باشیم. گفتنی است در فصل دوم حالت «رقابتی»، گیمرها باید با مکانیسم «مرگ ناگهانی» (Sudden Death) نیز خداحافظی کنند. در عوض، امکان اتمام مسابقه با نتیجه‌ی تساوی وجود خواهد داشت.

مهم‌ترین خبری که این روز‌ها هواداران «اورواچ» را به خود مشغول کرده‌است، معرفی هیروی جدید این بازی یعنی «آنا» (Ana) مادر Pharah است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: