بتمن: بازگشت به آرکام

طبق گزارشات «بتمن: بازگشت به آرکام» تا پایان ماه نوامبر عرضه نخواهد شد

توسط کاوه جمشیدی در ۲۱ تیر ۱۳۹۵ , ۲۱:۳۰

طبق گزارشات جدید، مجموعه‌ی «بتمن: بازگشت به آرکام» (Batman: Return to Arkham) در بهترین حالت در اواخر نوامبر قابل بازی کردن خواهد بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

همان‌طور که پیش‌تر به اطلاعتان رسانده بودیم، باندل «بتمن: بازگشت به آرکام» که شامل دو عنوان «بتمن: تیمارستان آرکام» (Batman: Arkham Asylum) و «بتمن: شهر آرکام» (Batman: Arkham City) برای کنسول‌های اکس باکس وان و پلی‌استیشن ۴ است، در تاریخ انتشار تعیین شده یعنی ده مرداد منتشر نخواهد شد و انتشار آن به تاریخ نامعلومی موکول شد. حال به گزارش یوروگیمر، اواخر ماه نوامبر نزدیک‌ترین تاریخ ممکن برای انتشار این بازی است.

در این گزارش، یوروگیمر به نقل از منابع متعددی که نامشان فاش نشده‌است، اعلام کرده‌است که این عناوین که توسط «راک‌استدی» (Rocksteady) تولید شده‌اند، حتی ممکن است اوایل سال میلادی آینده منتشر شوند و اواخر نوامبر تاریخ قطعی برای انتشار این مجموعه نیست.

در این گزارش ذکر شده‌است که مهم‌ترین علت به تعویق افتادن انتشار این مجموعه، مشکلات مربوط به نرخ فریم در نسخه‌های پورت شده برای کنسول‌های نسل هشتمی است. این بازی توسط واحد چین استودیوی Virtuous Games تولید می‌شود. «راک‌استدی» و «برادران وارنر» هر دو نسبت به این‌گونه مشکلات حساس هستند؛ به خصوص پس از افتضاحی که پورت عنوان «بتمن: شوالیه‌ی آرکام» (Batman: Arkham Knight) برای پلتفرم «پی سی» در سال گذشته به بار آورد.

برادران وارنر نیز در پاسخ به سؤال مبنی بر انتشار این بازی در ماه نوامبر، صرفاً به آن‌چه در تاریخ هشت تیر مبنی بر تأخیر در انتشار این بازی اعلام کرد، اشاره می‌کند و هیچ‌گونه اطلاعات اضافه‌ای ارائه نمی‌کند.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “طبق گزارشات «بتمن: بازگشت به آرکام» تا پایان ماه نوامبر عرضه نخواهد شد”

  1. Snake Fox گفت:

    تیمارستان و شهرش حرف نداشت اللبته بقیه رو هنوز بازی نکردم ;)

    ۰ ۰
  2. Snake Fox گفت:

    تیمارستان و شهرش حرف نداشت البته بقیه رو هنوز بازی نکردم ;)

    ۰ ۰