سایبرپانک 2077

«سی‌دی پراجکت» به دنبال تهیه‌کننده برای «سایبرپانک ۲۰۷۷»

توسط کاوه جمشیدی در ۱۷ تیر ۱۳۹۵ , ۲۰:۰۰

استودیوی لهستانی «سی‌دی پراجکت رد» (CD Projekt RED) به دنبال استخدام یک تهیه‌کننده برای عنوان بعدی‌اش یعنی «سایبرپانک ۲۰۷۷» (۲۰۷۷ Cyberpunk) است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

با اتمام پروژه‌ی «ویچر ۳» (Witcher 3) به بهترین نحو ممکن، حال وقتش رسیده تا سی‌دی پراجکت به توسعه‌ی عنوان بعدی‌اش یعنی سایبرپانک ۲۰۷۷ بپردازد. بنابراین، چندان عجیب نیست که این استودیو هم‌اکنون به دنبال استخدام یک تهیه‌کننده برای این بازی باشد. این استودیو برای این فرصت شغلی توضیحاتی نیز ارائه کرده‌است.

سی‌دی پراجکت به دنبال شخصی است که حداقل دو سال تجربه‌ی کار در تولید فیلم یا بازی‌های کلان بودجه (AAA) را داشته باشد و بتواند یک پروژه را به طور روزانه مدیریت کند. شاید با خودتان بگویید موقعیت مکانی این استودیو در لهستان مانع بزرگی محسوب می‌شود اما سی‌دی پراجکت فکر اینجا را هم کرده‌است و به فرد برگزیده امکان اقامت و در صورت نیاز آموزش‌های زبان لهستانی می‌دهد.

از طرفی باید در نظر داشته باشیم از آن‌جا که این استودیو هنوز به دنبال یک تهیه‌کننده است، باید مدتی طولانی منتظر انتشار عنوان سایبرپانک ۲۰۷۷ باشیم. البته باید در نظر داشته باشیم که آخرین محتوای قابل دانلود ویچر ۳ یعنی «خون و شراب» (Blood and Wine) و در کنار آن بازی کارتی Gwent می‌توانند تا مدت‌ها ما را سرگرم کنند.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “«سی‌دی پراجکت» به دنبال تهیه‌کننده برای «سایبرپانک ۲۰۷۷»”

  1. Mahdi M Qaraee گفت:

    خدا بیامرزه blood & wine رو …از هر لحاظ بهترین بازی سال بود ویچر واقعا…
    دلم برای گرالت تنگ شد :'( :'( :'(

    ۰ ۰