«ندای وطیفه: جنگاوری بی‌نهایت» ماموریت‌های جانبی اختیاری خواهد داشت

توسط نیما امامی در ۱۴ تیر ۱۳۹۵ , ۱۸:۳۲

تا به حال شده با خود فکر کنید ای کاش در بازی «ندای وطیفه» (Call of Duty) ماموریت‌های جانبی اختیاری وجود داشت تا شما می‌توانستید در کنار داستان اصلی ماموریت‌هایی را هم انجام می‌دادید؟ اگر جواب‌تان به این سوال عجیب مثبت بود بخت به‌تان روی کرده، چرا که در عنوان «جنگاوری بی‌نهایت» (Infinite Warfare) چنین ماموریت‌هایی وجود خواهند داشت. در ادامه دنیای بازی را دنبال کنید.

کارگردان هنری جنگاوری بی‌نهایت، آقای «برایان هرتون» (Brian Horton)، در مصاحبه‌ای با GamingBolt اعلام کرده که بخش داستانی بازی در قیاس با عناوین سابق ندای وظیفه تفاوتی عظیم خواهد داشت و آن حضور ماموریت‌های جانبی خواهد بود؛ عناوین ندای وظیفه بخش داستانی ظولانی‌ای ندارند و انتظار می‌رود این ماموریت‌های جانبی بخش داستانی را کمی بلندتر کنند.

نکته جالب دیگر در حرف‌های آقای هرتون این بود که ایشون به تغییرات فراوان شماره‌ی جدید اشاره داشته‌اند؛ موردی که طرفداران سری را به‌شدت نگران کرده و می‌ترسند که عنوان محبوب‌شان با حضور جنگ‌های فضایی نابود شود و به همین دلیل تریلر معرفی بازی با رکورد یک میلیون دیس‌لایک در یوتوب منفورترین ویدیو شد!

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آیا با حضور ماموریت‌های جانبی در ندای وظیفه موافق‌اید؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: