شایعه: بسته الحاقی بعدی «بتل‌فرانت» جولای رونمایی می‌شود

توسط نیما امامی در ۹ تیر ۱۳۹۵ , ۲۳:۰۰

این‌طور که به نظر می‌رسد قرار است بسته الحاقی Death Star -سفینه معروف فیلم‌های جنگ ستارگان- در ماه جولای و در مراسم جشن طرفداران جنگ ستارگان در اروپا برای بازی «استار وارز بتل‌فرانت» رونمایی شود؛ در ادامه دنیای بازی را همراهی کنید.

وب‌سایت رسمی این جشن ابتدا در یک لیست اعلام کرده بود که در مراسم از بسته الحاقی Death Star رونمایی خواهد شد اما پس از مدتی این مورد از برنامه‌های مراسم حذف شد تا این خبر در حد یک شایعه باقی بماند. طبق موارد اعلام شده در لیست، الکترونیک آرتز علاوه‌بر بتل‌فرانت قرار است در مورد عناوین The Old Repulic و Galaxy of Heroes نیز صحبت کند.

تا زمانی‌که الکترونیک آرتز این خبر را تایید نکند نمی‌توانیم با اطمینان از بسته الحاقی Death Star که قرار است در پاییز امسال عرضه شود حرف بزنیم؛ Death Star سومین بسته الحاقی بتل‌فرانت خواهد بود، چهارمین و آخرین محتوای قابل دانلود بازی نیز اوایل سال ۲۰۱۷ میلادی منتشر خواهد شد.

جشن بزرگ جنگ ستارگان در اروپا از تاریخ ۲۵ تا ۲۷ تیز ماه برگزار خواهد شد و ما امیدواریم علاوه‌بر بازی‌های این سری در مورد فیلم The Rogue One و قسمت هشتم سری اصلی نیز خبرهایی بشنویم.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “شایعه: بسته الحاقی بعدی «بتل‌فرانت» جولای رونمایی می‌شود”

  1. sam گفت:

    به به….بی صبرانه منتظرم!!!

    ۰ ۰