در چنین روزی… [۲۹ ژوئن]

توسط ارکین زاهدی در ۹ تیر ۱۳۹۵ , ۱۱:۰۰

از این پس با بخش جدیدی در خدمت شما خواهیم بود به نام «در چنین روزی…» که به مرور اتفاقاتی می‌پردازد که در چنین روزی در تاریخ بازی‌های رایانه‌ای رخ داده‌اند، مانند سخت‌افزارها و بازی‌هایی که منتشر شده یا خبرهایی که حسابی سر و صدا به پا کردند. پس همراه دنیای بازی باشید با اتفاقاتی که در روز ۲۹ ژوئن در تاریخ بازی‌های رایانه‌ای رخ داده‌اند.

شاید مهم‌ترین اتفاقی که در تاریخ ۲۹ ژوئن رخ داده است را بتوان انتشار دومین قسمت از اکشن نقش‌آفرینی فوق‌محبوب بلیزارد، یعنی «دیابلو ۲»، در تاریخ ۲۹ ژوئن ۲۰۰۰ (۱۶ سال پیش) برای رایانه‌های شخصی دانست. در همین روز عنوان مبارزه‌ای «مارول در برابر کپ‌کام ۲» هم بر روی پلتفرم دریم‌کست منتشر شد. از دیگر اتفاقات مهم این روز می‌توان به انتشار بازی ریتمیک «گیتار هیرو: ایروسمیت» بر روی پلتفرم اکس‌باکس ۳۶۰ در سال ۲۰۰۸ (۸ سال پیش)، انتشار عنوان تیراندازی اول شخص «تکینگی» (Singularity) توسط اکتیویژن در سال ۲۰۱۰ (۶ سال پیش) و عرضه‌ی قسمت دوم فصل اول بازی «مرده‌ی متحرک» دانست در سال ۲۰۱۲ (۴ سال پیش) دانست.

امیدواریم این بخش مورد توجه‌تان قرار گرفته باشد. نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد این بخش با ما در میان بگذارید.

dbazi telegram

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “در چنین روزی… [۲۹ ژوئن]”

  1. albert simon گفت:

    چراپست مربوط به ninja gaiden فیلتره؟

    ۰ ۰