الحاقیه‌ی جدید «فاینال فانتزی ۱۴» اکتبر امسال معرفی خواهد شد

توسط کاوه جمشیدی در ۸ تیر ۱۳۹۵ , ۰۱:۴۴

الحاقیه‌ی بعدی عنوان «فاینال فانتزی ۱۴» (Final Fantasy 14) اکتبر امسال در جریان فستیوال طرفداران این بازی معرفی خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

«Naoki Yoshida»، تهیه کننده‌ی «فاینال فانتزی ۱۴»، تأیید کرده‌است که الحاقیه‌ی بعدی این بازی در فستیوالی که در ماه اکتبر در شهر لاس وگاس برگزار می‌شود، معرفی خواهد شد. در گفت‌گویی با «Game Watch»، وی در مورد آپدیت‌های بعدی و این که داستان پس از پایان نبرد «Dragonsong War» به کجا خواهد رفت، صحبت کرد:

“معتقدم با انتشار پچ ۳.۵، تغییرات بزرگی را شاهد خواهیم بود؛ مانند آن‌چه با عرضه‌ی پچ‌های ۲.۵ و ۲.۵۵ اتفاق افتاد که از نظر من نقطه‌ی عطفی برای بازی بود.”

در پاسخ به این سؤال که آیا گیمرها در پچ بعدی، مکانی غیر از «Ishgard» که در پچ ۳.۴ با آن آشنا شدند، خواهند دید یا خیر، گفت:

“حتی اگر این طور باشد، به نظرم «Ishgard» و «Warrior of Light and the Scions» که به پایان جنگ کمک کردند، نقش پررنگ‌تری خواهند داشت.”

هم‌چنین در مورد این که پچ‌های نسخه‌ی ۳ تا چه زمانی ادامه خواهند یافت، گفت:

“تا نسخه‌ی ۳.۵ به طور قطعی منتشر خواهد شد. در مورد نسخه‌های بعد از آن چیزی نمی‌توانم بگویم.”

احتمال معرفی نسخه‌ی ۴ بالاست. با توجه به معرفی «Heavensward» در فستیوال سال ۲۰۱۴، از وی در مورد نسخه‌های ۳ و ۴ سؤال شد که وی این‌گونه پاسخ داد:

“از آن‌جا که امکان لو رفتن داستان وجود دارد، از صحبت در مورد آن خودداری می‌کنم، اما هنگام معرفی الحاقیه در فستیوال و نیز از طریق خط داستانی اصلی، چیزهای بیشتری در مورد آن خواهیم دید.”

به گفته‌ی «Naoki Yoshida»، می‌توانیم انتظار چیزهای جالبی در ادامه‌ی داستان نسخه‌ی ۳.۴ داشته باشیم، به خصوص با معرفی‌ها و رونمایی‌هایی که در فستیوال‌های آمریکای شمالی و توکیو اتفاق افتاد و پس از آن هم انتشار اخبار نسخه‌ی ۳.۵ و در نهایت اطلاعاتی که در فستیوال اروپا به علاقمندان داده شد.

در نهایت در پاسخ به این سؤال که آیا نسخه‌ی ۴ در جریان فستیوال ماه اکتبر معرفی خواهد شد یا خیر، گفت:

“درست است. این بازی توسط عده‌ی کثیری از گیمرها حمایت می‌شود؛ بنابراین ترجیح می‌دهیم اخبار مهم و بزرگ را در فستیوال طرفداران و در حضور آن‌ها اعلام کنیم.”

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: