«اکس‌باکس وان اس» پورت کینکت ندارد

توسط سعید زعفرانی در ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ , ۱۴:۳۰

برای استفاده از کینکت با مدل اسلیم تازه معرفی شده‌ی اکس‌باکس وان، باید یک آداپتور جداگانه خریداری کنید.

در میان تغییرات ظاهری و باطنی مدل جدید اکس‌باکس وان، تغییر مکان و تعداد پورت‌های ورودی و خروجی این دستگاه قابل توجه‌اند. برای مثال می‌توان به اضافه شدن یک پورت یواس‌بی در جلوی کنسول اشاره کرد. همچنین دکمه‌ی یافتن دستگاه هم از پشت کنترلر به جلوی آن منتقل شده است.

تغییر بعدی نبود پورت مستقیم برای کینکت پشت کنسول است که به گفته‌ی مایکروسافت برای جمع و جورتر کردن کنسول انجام شده! البته که این مدل از اکس‌باکس وان با کینکت هماهنگ می‌شود و شما برای استفاده از حسگر حرکتی مایکروسافت باید از یک آداپتور جداگانه استفاده کنید. مایکروسافت به فکر مشتریان بوده و اگر کینکت داشته باشید و بخواهید اکس‌باکس وان اس خریداری کنید، بعد از ثابت کردن این مسئله به مایکروسافت یک آداپتور به رایگان دریافت خواهید کرد. وگرنه می‌توانید آداپتور را با قیمت ۵۰ دلار بخرید.

به علاوه پایه‌ی کنسول که آن را در حالت ایستاده نگه می‌دارد هم با خود کنسول نیست و می‌توانید آن را با قیمت گزاف ۲۰ دلاری خریداری کنید. البته این چیزها برای این نسل (که مسخره‌اش را در آورده و دارد به همه نشان می‌دهد) طبیعی است.

پیش از این اعلام شده بود که مدل اسلیم اکس‌باکس وان علی‌رغم برتری‌های سخت‌افزاری هیچ بهبودی در اجرای بازی‌ها انجام نمی‌دهد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: