تماشا کنید: نسخه آزمایشی همگانی «پاراگون» و قهرمان جدید بازی تایید شدند

توسط نیما امامی در ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ , ۱۶:۰۰

«اپیک» (Epic) اعلام کرد که «پاراگون» (Paragon)، عنوان سوم‌شخص و MOBA این استودیو، قرار است یک نسخه آزمایشی همگانی دریافت کند تا علاقه‌مندان بتوانند بدون پرداخت هزینه اضافه‌ای به تجربه‌ی این بازی بنشینند؛ در ادامه دنیای بازی را همراهی کنید تا بیشتر از این خبر برای‌تان بگوییم.

طبق گفته اپیک از تاریخ بیست‌وششم مرداد ماه نسخه آزمایشی پاراگون در دسترس همگان قرار خواهد گرفت و کاربران رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ می‌توانند بازی را تجربه کنند.اگر شما جز دسته‌ای هستید که دسترسی زودهنگام به بازی را تهیه کرده‌اند پاداش‌ها و امتیازاتی که در این نسخه‌ی آزمایشی دریافت می‌کنید از بین نخواهند رفت و می‌توانید آن‌ها را به بازی اصلی منتقل کنید.

علاوه‌بر این خبر اپیک از تغییراتی که در بازی داده نیز اطلاعاتی منتشر کرده است؛ همان‌طور که در یک پست بلاگی نوشته شده، پاراگون قرار است مد Draft را دریافت کند و این تغییرات تا زمان عرضه‌ی نسخه آزمایشی همگانی ادامه خواهد داشت.

در کنار معرفی نسخه آزمایشی همگانی، اپیک از یک قهرمان جدید نیز برای بازی پرده برداشت؛ «خیمرا»‌ (Khaimera) جدیدترین قهرمانی است که به بازی اضافه شده و مهارتش در بخش درگیری‌های فیزیکی است. خیمرا در تاریخ اول تیر ماه به پاراگون افزوده می‌شود.

در پایان شما را به دیدن ویدیوی معرفی این قهرمان و عکس‌هایی از او دعوت می‌کنیم:

[aparat]https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/BXcO9/vt/frame[/aparat]
دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “تماشا کنید: نسخه آزمایشی همگانی «پاراگون» و قهرمان جدید بازی تایید شدند”

  1. رفتم برای اوپن بتا ثبت نام کنم که با پیغام تحریم مواجه شدم و مستقیما گفت اگر از ایران ، سوریه ، لیبی ، کره شمالی و یا کوبا هستید نمیتوانید اوپن بتا را ثبت نام کنید.
    منم همان موقع نوشتم به گرسیوز که نمیتوانید ثبت نام کنید.
    مردشور خودتان با بازی و اسم بازیتان رو نبرند.
    کدام آدم عاقلی اسم بازیش را میگذارد “پاره آگون” یا واگن پاره؟ خب دچار منجلیق بازیسازی شدند از وقتی کلیف نیست دیگر مغزشان پاره سنگ ورداشت.هرچند آن کلیف هم تا دو سال پیش در کلاس های نقد من می آمد.

    ۱ ۰