بتای عمومی چندنفره‌ی «نبردهای هیلو ۲» روز اول E3 آغاز می‌شود

توسط کاوه جمشیدی در ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ , ۲۳:۰۰

ظاهراً هفته‌ی آینده، بتای عمومی چندنفره‌ی عنوان «نبردهای هیلو ۲» (Halo Wars 2) همزمان با آغاز نمایشگاه E3، شروع به کار می‌کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در ابتدا، این مسئله از طریق لیست فروش فروشگاه «اکس باکس» ایتالیا به بیرون درز کرد که بتای عمومی بخش چندنفره‌ی این بازی از تاریخ ۱۳ ژوئن الی ۲۰ ژوئن در جریان خواهد بود. ۱۳ ژوئن روز آغاز نمایشگاه E3 و نیز برگزاری کنفرانس مایکروسافت در این نمایشگاه خواهد بود؛ بنابراین انتظار می‌رود که استودیو ۳۴۳، سازنده‌ی این بازی، یا «فیل اسپنسر» (Phil Spencer)، رییس بخش «اکس باکس»، جزئیات آن را به طور رسمی اعلام کنند.

هم‌چنین یکی از کاربران توییتر با نام کاربری «Lifeblower» تصویری از پروفایل اکس باکس لایو «میجر نلسون» (Major Nelson) منتشر کرده‌است که در آن مشاهده می‌شود که «میجر نلسون» بازی «نبردهای هیلو ۲» را دنبال می‌کند و متن زیر درمورد بتای عمومی این بازی در آن به چشم می‌خورد:

“از اولین کسانی باشید که با بتای چندنفره‌ی بازی «نبردهای هیلو ۲» برای پلتفرم «اکس باکس وان»، بازگشت انفجاری سبک «استراتژی بی‌درنگ» (Real-Time Strategy) به دنیای هیلو را تجربه می‌کنند.”

هم‌چنین مشاهده می‌شود که حجم محتوایی که باید دانلود شود ۱۳ گیگابایت است.

halo wars 2

معرفی «نبردهای هیلو ۲» برای پلتفرم «اکس باکس وان» یکی از سورپرایزهای نمایشگاه E3 سال گذشته بود. این بازی در نمایشگاه امسال قابل بازی کردن خواهد بود. این بازی برای «ویندوز ۱۰» نیز عرضه خواهد شد، اما هنوز حرفی از این که بتای چندنفره‌ی «نبردهای هیلو ۲» برروی این پلتفرم نیز قابل تجربه کردن است یا خیر، زده نشده‌است.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “بتای عمومی چندنفره‌ی «نبردهای هیلو ۲» روز اول E3 آغاز می‌شود”

  1. erfan zoro گفت:

    چند تا اسکرین شات از بتاش اومده گرافیک حیرت اوری :۲۴: داره رو وان !

    ۰ ۰