Superhot

«Superhot VR» به صورت انحصاری برای «آکیلس ریفت» عرضه خواهد شد

توسط کاوه جمشیدی در ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ , ۲۳:۳۰

نسخه‌ی مخصوص واقعیت مجازی بازی «Superhot» در حال توسعه‌ است و قرار است به صورت انحصاری برای هدست «آکیلس ریفت» (Oculus Rift) عرضه شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این بازی که هم‌اکنون در حال توسعه‌ است، چیزی فراتر از یک پورت معمولی خواهد بود. توسعه‌دهندگان این بازی با «آکیلس» همکاری می‌کنند تا این بازی از کنترلرهای «تاچ» (Touch) این کمپانی که در آینده عرضه خواهند شد، پشتیبانی کند. این قابلیت، باعث می‌شود ویژگی‌هایی نظیر «دنبال کردن حرکات بدن» قابل استفاده باشند. به کمک این ویژگی، پیشرفت زمان در بازی‌ها تنها زمانی اتفاق می‌افتد که بدن خود را حرکت دهید؛ مانند کاری که در حال حاضر نیز انجام می‌دهید اما بسیار جذاب تر.

تیم «سوپرهات»، سازنده‌ی این بازی از طریق وبلاگ این مسئله را به اطلاع طرفداران رساند:

“ما با دوستان‌مان در «آکیلس» همکاری بسیار نزدیکی داریم تا «Superhot VR» را امسال عرضه کنیم. واقعاً تلاش می‌کنیم تا برروی تمامی امکاناتی که واقعیت مجازی در اختیار ما قرار می‌دهد سرمایه‌گذاری کنیم. اخیراً با تکنولوژی صوتی هولوفونیک این بازی را تجربه کرده‌ایم. به لطف این تکنولوژی، مثلاً قادر خواهید بود موقعیت گلوله‌ای را که از کنارتان می‌گذرد به کمک صدایی که ایجاد می‌کند تشخیص دهید.”

این استودیو در حال توسعه‌ی چند محتوای قابل دانلود (DLC) برای بازی اصلی نیز هست که به طور رایگان در اختیار دارندگان بازی قرار خواهند گرفت.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

1 Reply to “«Superhot VR» به صورت انحصاری برای «آکیلس ریفت» عرضه خواهد شد”

  1. با انحصاری میخوان مجبورمون کنن!

    ۰ ۰