به‌روزرسانی جدید اکس‌باکس وان در راه است

توسط ارکین زاهدی در ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ , ۱۱:۰۰

ظاهراً مایکروسافت قرار است به‌روزرسانی جدید اکس‌باکس وان را به زودی برای عموم عرضه کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

مانند به‌روزرسانی‌های گذشته، این به‌روزرسانی هم ابتدا برای طیف محدود و خاصی از کاربران در دسترس قرار خواهد گرفت. البته خب همه می‌دانستیم که بالاخره یک روزی به‌روزرسانی جدیدی برای اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. چیزی که بیش‌تر دوست داشتیم بدانیم این بود که چه قابلیت‌هایی در این به‌روزرسانی اضافه خواهند شد که متأسفانه هنوز اطلاعاتی در این زمینه در دست نیست.

مشخص نیست که آیا این به‌روزرسانی همان به‌روزرسانی سالگرد اکس‌باکس وان است که برای ویندوز هم عرضه خواهد شد یا نه. به‌روزرسانی سالگرد چندی پیش معرفی شد و قرار بود در همین ماه برای آزمایش‌کننده‌ها منتشر شود. بنابراین بعید نیست که این به‌روزرسانی همان به‌روزرسانی سالگرد باشد. البته برای به‌روزرسانی سالگرد هم فهرست کاملی از امکانات اضافه‌شده تا به حال منتشر نشده اما به گفته‌ی مایکروسافت این به‌روزرسانی تغییرات بنیادینی را به همراه خواهد داشت.

به هر حال اگر این به‌روزرسانی همان به‌روزرسانی سالگرد باشد، یعنی به احتمال زیاد به زودی می‌توان از اکس‌باکس وان برای ساخت بازی استفاده کرد، در پس‌زمینه موسیقی گوش داد و از کمک دستیار شخصی ویندوز به نام «کورتانا» بهره برد. به گفته‌ی «فیل اسپنسر»، آن‌ها در E3 امسال از امکانات بیش‌تری برای این به‌روزرسانی پرده خواهند برداشت. حال باید تا E3 صبر کرد و دید که به قولی کی به کی است.

نظر شما در مورد این به‌روزرسانی چیست؟

dbazi telegram

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “به‌روزرسانی جدید اکس‌باکس وان در راه است”

  1. deadly_skull78 گفت:

    این فیل کی می خواد از زندگی لفت بده نمیدونم :۲۶: :۲۶: :۲۶: :۲۶:

    ۲ ۰
  2. soroushduty گفت:

    سلام لطفا جواب سوال منو خیلی خیلی سریع پاسخ دهید سوال من این است آیا حجم دانلود آپدیت های بازی های ps4 نسبت به xbox one برای آنلاین بازی کردن بسیار کمتر است در یک بازی مساوی اگر بله چقدر و اگر خیر چقدر لطفا جوابو به ایمیلم بفرستید یا همینجا

    ۱ ۰