«راکت لیگ» به مجموع فروش ۱۱۰ میلیون دلاری رسید

توسط محمد آذرنیوا در ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ , ۱۹:۳۰

سرمایه گزاری دو میلیون دلاری کمپانی «Psyonix» در توسعه و ساخت بازی راکت لیگ، اکنون بیش از ۱۱۰ میلیون دلار برای این شرکت از فروش بازی و بسته‌های الحاقی آن سود آوری داشته است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

با توجه به این‌که هزینه‌های توسعه این عنوان بالا رفته است، کمپانی «Psyonix» همچنان به ارائه بسته‌های الحاقی برای این بازی ادامه می‌دهد که علاوه بر سود دهی بیشتر تعداد علاقه مندان این عنوان نیز افزایش پیدا می‌کند.

طبق اعلام امروز سایت «Forbes»، تعداد فروش این عنوان در تمامی پلتفرم‌ها از مرز پنج میلیون نسخه گذشته است. علاوه بر این حدود پنج میلیون نسخه از بسته‌های الحاقی این بازی نیز فروش رفته است. معاون کمپانی «Psyonix» در این باره گفت: «آمار فروش ما هر لحظه بیشتر می‌شود. این برای عنوانی که فقط ۱۰ ماه عمر دارد غیرعادی است!.»

سایت «Forbes» همچنین آماری از اجرای این بازی رو پلتفرم‌های مختلف ارئه داد که طبق آن بیش از ۱۵ میلیون نفر این عنوان را روی پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی اجرا کرده‌اند. البته این آمار از زمان انتشار نسخه‌های پلی استیشن و رایانه‌های شخصی این بازی در جولای ۲۰۱۵ است.

در راکت لیگ هر شخصی که این بازی را انجام می‌دهد شمارش می‌شود و این بدین معنی است که بخشی از کاربران این بازی از نسخه‌های کپی استفاده می‌کنند که در جولای ۲۰۱۵ در شبکه پی اس پلاس به صورت رایگان قرار داده شد. به همین دلیل آماری از نسخه‌های دانلود شده این بازی منتشر نشده است.

۴۲ درصد از گیمر های این عنوان، کاربران پلی استیشن هستند. این خیلی تعجب برانگیز نیست زیرا قطعاً رایگان شدن این بازی در جولای ۲۰۱۵ در این امر تأثیر گذار است. در این میان کاربران رایانه‌های شخصی و اکس باکس به ترتیب با ۳۶ و ۲۲ درصد در رده‌های بعدی هستند. لازم به ذکر است که کاربران این دو پلتفرم قطعاً این بازی را خریداری کرده‌اند.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “«راکت لیگ» به مجموع فروش ۱۱۰ میلیون دلاری رسید”

  1. deadly_skull78 گفت:

    حلال باشه بازی عالی ای بود :۱۵: :ps:

    ۰ ۰
  2. caner 2 گفت:

    خدا رحم کنه :D

    ۰ ۰