استفاده از نرم‌افزار دانلود تورنت برروی اکس باکس وان ممکن می‌شود

توسط کاوه جمشیدی در ۴ خرداد ۱۳۹۵ , ۲۰:۳۰

یکی از نرم‌افزارهای محبوب مدیریت دانلود از تورنت مخصوص ویندوز ۱۰، به تازگی آپدیت شده‌است تا برای ادغام فروشگاه‌های نرم‌افزاری «ویندوز» و «اکس باکس» آماده شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

«Torrex Pro» نام نرم‌افزاری است که در حال حاضر می‌توان از آن در دستگاه‌های دارای ویندوز ۱۰ استفاده کرد. از آن‌جا که تابستان امسال فروشگاه‌های نرم‌افزاری «ویندوز» و «اکس باکس» با یکدیگر ادغام می‌شوند، این نرم‌افزار برروی کنسول «اکس باکس وان» قابل استفاده خواهد بود. به گزارش «MSPowerUser»، این نرم‌افزار اخیراً آپدیت شده‌است تا برای این تغییر آماده شود.

از آن‌جا که کاربران کنسول «اکس باکس وان» تنها به بخشی از فضای هارددیسک دستگاه دسترسی دارند، هنوز مشخص نیست این نرم‌افزار تا چه اندازه می‌تواند کاربردی باشد. هم‌چنین مسئله‌ی حقوق کپی‌رایت نیز مطرح می‌شود؛ مسئله‌ای که کاربران و نیز توسعه‌دهندگان این‌گونه نرم‌افزارها سال‌هاست با آن درگیرند.

همه منتظریم تا ببینیم عملکرد این نرم‌افزار پس از عرضه‌ی آپدیت سالیانه‌ی ویندوز ۱۰ توسط «مایکروسافت» چگونه خواهد بود. آپدیت امسال، قرار است فروشگاه‌های نرم‌افزاری «ویندوز» و «اکس باکس» را با یکدیگر ادغام کند و پشتیبانی از «نرم‌افزارهای فراگیر پلتفرم ویندوز» (Universal Windows Platform یا به‌اختصار UWP) را به کنسول «اکس باکس وان» بیاورد. پس از اعمال این تغییرات، «Torrex Pro» تنها نرم‌افزاری نخواهد بود که برروی «اکس باکس وان» قابل استفاده است.

قابل ذکر است که «Torrex Pro» دارای یک پخش کننده‌ی چندرسانه‌ای نیز هست که به کمک آن کاربران می‌توانند از کنسول خود به صورت دیگری نیز بهره ببرند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: