آینده‌ی «ویچر» در هاله‌ای از ابهام

توسط ارکین زاهدی در ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ , ۲۱:۰۴

تنها فیلم‌های ابرقهرمانی و جنگ ستارگان می‌توانند از سال‌ها پیش ساخت ادامه‌ی فیلم‌های‌شان را تأیید کنند. باقی تهیه‌کننده‌ها و سازنده‌ها باید وانمود کنند که تنها پروژه‌ای در که برنامه‌ی‌شان دارند پروژه‌ی حال حاضرشان است و نمی‌دانند در آینده چه چیزی انتظارشان را می‌کشد. به همین دلیل است که سازنده‌های سه‌گانه‌ی ویچر ادعا می‌کنند که در حال حاضر برنامه‌ای برای ادامه‌ی این مجموعه ندارند و بسته‌ی الحاقی «خون و شراب» پایان این سه‌گانه خواهد بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

پس از خون و شراب، حالا نوبت به نقش‌آفرینی علمی-تخیلی «سایبرپانک ۲۰۷۷» می‌رسد که طرفداران مدت‌ها است در انتظار آن هستند. موفقیت ویچر ۳ هم باعث شده تا CD Projekt Red بودجه‌ی خوبی را برای ساخت این بازی در اختیار داشته باشد.

یکی از بنیان‌گذاران CD Projekt Red «مارسین ایوینسکی» (Marcin Iwinski) در مصابحه‌اش با یوروگیمر گفت که آن‌ها برنامه‌ای برای ادامه دادن این مجموعه در سر ندارند و در حال حاضر خون و شراب پایان این مجموعه است. به گفته‌ی وی، نمی‌توان احتمالات را نادیده گرفت اما اگر ویچر دیگری در کار باشد، به این زودی‌ها خبری از آن نخواهد بود و آن‌ها باید ببینند که آیا طرفداران هم در آینده یک ویچر دیگر را می‌خواهند یا خیر. البته او به این موضوع هم اشاره کرد که CD Projekt Red یک شرکت سهامی عام است و نمی‌توان به نمایندگی از تمام سهام‌داران تصمیم گرفت.

آن‌ها پس از سایبرپانک ۲۰۷۷، یک نقش‌آفرینی AAA دیگر هم در برنامه‌ی‌شان دارند که در زمانی بین سال‌های ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۱ روانه‌ی بازار خواهد شد. مشخص نیست که آیا این بازی یک ویچر دیگر است یا خیر و اگر هم یک ویچر دیگر باشد مشخص نیست که آیا گرالت در آن حضور خواهد داشت یا نه. در حال حاضر سازنده‌ها اصرار دارند که آخرین بسته‌ی الحاقی ویچر ۳ پایانی است بر داستان گرالت. هیچ چیز مشخص نیست اما این احتمال وجود دارد که خون و شراب آخرین ملاقات ما با گرالت و مجموعه‌ی ویچر باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: