نسخه دوم اندروید برای ساعت‌های هوشمند معرفی شد

توسط نیما امامی در ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ , ۲۱:۳۰

شب گذشته گوگل نسخه دوم اندروید برای ساعت‌های هوشمند، یعنی «اندروید ور» (Android Wear) را معرفی کرد؛‌ اندروید ور ۲.۰ با تمرکز بر روی صفحه‌های ساعت قابل شخصی‌ سازی، سلامتی و پیغام‌رسانی عرضه خواهد شد. در ادامه دنیای بازی را همراهی کنید.

یکی از بزرگ‌ترین به‌روز رسانی‌ها در اندروید ور ۲.۰ صفحه‌های ساعتی است که می‌توان آن را شخصی سازی کرد تا هر اطلاعاتی را از هر برنامه‌ای نشان دهد؛ برای مثال شما می‌توانید کالری‌هایی که سوزاندید و موارد تقویم‌تان را بر روی صفحه‌ی ساعت‌تان مشاهده کنید.

دومین به‌روز رسانی مربوط به پیغام‌رسانی‌ها است؛ در بخش پیغام‌ها شما می‌توانید از پاسخ‌هایی که هوش مصنوعی پیش‌بینی کرده است یکی را انتخاب کنید و یا با انگشت‌تان بر روی صفحه یا کیبوردی کوچک با کمک جستچر بنویسید. این موارد در کنار قابلیت تبدیل گفتار به متن، موارد نوشتن در ساعت‌های هوشمند اندرویدی را کامل می‌کند.

سومین مورد در این به‌روز رسانی نیز مربوط می‌شود به بخش تمرینات و ورزش؛ در اندروید ور ۲.۰ شما می‌توانید بر روی ساعت‌هایی که قابلیت وصل شدن به اینترنت سیم‌کارت‌ها را دارد برنامه‌های جداگانه از تلفن را نصب کنید و برای مثال هنگامی‌که به ورزش می‌روید تنها ساعت را همراه خود داشته باشید و با برنامه‌هایی چون اسپاتیفای موسیقی را از طریق ساعت هوشمندتان استریم کنید.

نسخه پیش‌نمایش اندروید ور ۲.۰ هم‌اکنون آماده دانلود برای ساعت‌های هوآوی و نسخه دوم ساعت اوربان ال‌جی است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: