با «الو» آشنا شوید؛ پیغام‌رسان هوشمند گوگل

توسط نیما امامی در ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ , ۱۹:۳۰

گوگل مدت‌هاست که می‌خواهد در دنیای پیغام‌رسان‌ها برنامه‌ای خوب و قابل رقابت با رقبا داشته باشد، «هنگ‌اوتز» (Hangouts) آخرین تلاش گوگل بود که به هیچ‌وجه نتوانست در برابر برنامه‌های مسنجر و «واتس‌اپ» (WhatsApp) از فیس‌بوک خودی نشان دهد؛ حال باز گوگل تلاشی تازه کرده است تا شاید این بار بتواند کاربران تلفن‌های هوشمند را با خود همراه کند. با دنیای بازی همراه باشید تا برای‌تان از «الو» (Allo) پیغام‌رسان جدید گوگل بگوییم.

الو آمده تا گوگل را در گفت‌وگوهای ما وارد کند و ما بتوانیم از هوش مصنوعی و دیتابیس فوق‌العاده آن به راحتی هرچه تمام استفاده نماییم؛ در الو شما می‌توانید احساس‌تان را به کمک استیکرها و قابلیتی که با آن می‌توان اندازه‌ی متن ارسالی را تغییر داد بیان کنید. یک قابلیت دیگر که از برنامه‌ی Inbox گوگل گرفته شده است قابلیت پاسخ‌های هوشمند است؛ الو می‌تواند با توجه به پیغام یا عکس دریافتی جواب‌هایی را پیش‌بینی کند و شما تنها با تپ کردن بر روی آن‌ها مکالمه را ادامه دهید. این قابلیت‌ها به مرور زمان و استفاده‌ی هرچه بیشتر شما باهوش‌تر می‌شوند و می‌توانند موارد بهتری را به‌تان پیشنهاد دهند.

شما می‌توانید با تایپ کردن Google@ در مکالمه‌هایتان گوگل را وارد گفت‌وگو کرده و برای مثال در مورد رستورانی ایتالیایی از او سوال و در همان مکالمه یک میز برای خودتان و طرف مقابل رزرو کنید. علاوه بر این موارد پیغام‌رسان جدید گوگل به شدت امن است ولی باز هم به شما امکان مکالمه امن‌تر در حالت مخفی را می‌دهد.

الو تابستان امسال برای دو سیستم‌عامل اندروید و iOS عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: