Dark Souls 3

ماد نمای اول شخص برای «ارواح تاریک ۳» منتشر شد

توسط کاوه جمشیدی در ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ , ۱۷:۲۹

یکی از طرفداران عنوان «ارواح تاریک ۳» (Dark Souls 3) با ساخت یک ماد، امکان بازی کردن آخرین عنوان ساخته شده در سبک اکشن نقش آفرینی توسط «From Software» را در نمای اول شخص فراهم کرده‌است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این ماد توسط «Zulliethewitch» ساخته شده‌است که پیش‌تر مادهای مشابهی برای شماره‌های نخست و دوم مجموعه‌ی «ارواح تاریک» ساخته‌بود. استفاده از این ماد باعث می‌شود که این بازی تا حد زیادی شبیه عنوان قدیمی «میدان پادشاه» (King’s Field) که توسط همین سازنده یعنی «From Software» تولید شده‌بود، به‌ نظر برسد.

از‌آن‌جا که این بازی قرار نبوده از دید اول شخص انجام شود، با برخی از انیمیشن‌های عجیب و غریب و تا‌حدودی غیر منطقی مواجه می‌شوید؛ مثلاً دستان شما دائماً در هوا معلق هستند. اما با در نظر گرفتن همه‌ی این ایرادات، همچنان بازی کردن با استفاده از این ماد به طور شگفت‌انگیزی جذاب است.

ماد نمای اول شخص برای بازی «ارواح تاریک ۳» را از اینجا می‌توانید دریافت کنید. همچنین یکی از کاربران یوتیوب با نام کاربری «Iron Pineapple» چند ویدیو از این ماد بر‌روی یوتیوب به اشتراک گذاشته‌است. «Letofski»، از کاربران «توییچ» (Twitch) نیز چند ساعتی به استفاده از این ماد پرداخته‌است.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “ماد نمای اول شخص برای «ارواح تاریک ۳» منتشر شد”

  1. caner 2 گفت:

    چه جالب!

    ۰ ۰