ریمستر «ندای وظیفه: جنگاوری مدرن» جداگانه به فروش نخواهد رسید

توسط نیما امامی در ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ , ۱۳:۰۰

دیشب در دنیای بازی خواندید که جدیدترین شماره سری بازی «ندای وظیفه» (Call of Duty) تایید و نسخه‌های ویژه‌ی آن نیز مشخص شدند، شما با پرداخت مبلغ ۸۰ دلار می‌توانید صاحب جدیدترین ندای وظیفه به نام «جنگاوری بی‌نهایت» (Infinite Warfare) و ریمستر ندای وظیفه ۴ شوید و اینگونه که به نظر می‌رسد این راه تنها روش ممکن برای تهیه‌ی این ریمستر با ارزش است؛ همراه دنیای بازی باشید تا در مورد این خبر بیشتر بدانید.

در صفحه سوالات متداول سایت اکتیویژن در مورد جنگاوری بی‌نهایت نوشته شده است که شما با خریدن نسخه‌های ویژه این بازی کد دانلود «جنگاوری مدرن» (Modern Warfare) را دریافت خواهید کرد و این عنوان بر روی دیسک بازی وجود نخواهد داشت.

در میان پاسخ‌های سوالات متداول موارد جالبی به چشم می‌خورند، مواردی چون در نظر گرفته شدن سرورهای مجزا برای ریمستر ندای وظیفه ۴ مانند نسخه‌های قبلی آن. همانطور که انتظار می‌رفت پیشرفت در بخش چند نفره ریمستر جنگاوری مدرن جدا از جنگاوری بی‌نهایت خواهد بود. حال باید منتظر ماند تا اطلاعاتی کامل از نقشه‌ها و مدهای موجود در بخش چند نفره ریمستر ندای وظیفه ۴ منتشر شوند.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا اکتیویژن می‌تواند با سیاست عرضه ریمستر یکی از محبوب‌ترین عناوین سری ندای وطیفه باعث بیشتر فروش رفتن جنگاوری بی‌نهایت شود؟

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “ریمستر «ندای وظیفه: جنگاوری مدرن» جداگانه به فروش نخواهد رسید”