نقشه راه بخش چند نفره آنچارتد ۴ مشخص شد

توسط نیما امامی در ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ , ۱۵:۰۰

طی پستی در بلاگ پلی‌استیشن نقشه راه بخش چند نفره «آنچارتد ۴: پایان یک غارتگر» (Uncharted 4: A Thief’s End) مشخص شد، طبق این نقشه راه تمام نقشه‌ها و مدهایی که به مرور زمان منتشر خواهند شد رایگان خواهد بود و تمام موارد درون بازی‌ای را می‌توان به مرور با پیشرفت کردن به دست درآورد. در ادامه دنیای بازی را همراهی کنید تا برایتان بیشتر از برنامه‌های جذاب ناتی‌داگ برای بخش چند نفره آنچارتد ۴ بگوییم.

آقای « رابرت کاگبرن»، سرپرست تیم طراحی بازی، در سخنانی بیان داشته است:
«بخش چند نفره آنچارتد ۴ بنا به تصمیم ما با محتواهای قابل دانلود به چند بخش تقسیم نخواهد شد و تمام کسانی‌که در این بخش مشارکت داشته باشند ازشان تقدیر خواهد شد. روشی که برای عرضه محتواهای قابل دانلود در نظر گرفته‌ایم یک شیوه جدید برای ناتی‌داگ است و مطمئنیم که این تصمیم بر بخش چند نفره‌ی بازی تاثیر بسیار مثبتی می‌گذارد و جامعه‌ی بازی‌بازانش را تا مدت‌ها زنده نگه خواهد داشت.»

این تصمیم به دلیل فلسفه جدید استودیو گرفته است؛ فلسفه‌ای که ستون‌هایش در نظر گرفتن انصاف، در دسترس بودن محتواهای قابل دانلود برای همگان و یک جامعه واحد است.

آقای کاگبرن همینطور اظهار داشتند:
«ما قویا معتقدیم که بازی‌بازان باید در یک سطح برابر با یکدیگر به مبارزه بپردازند؛ برای رسیدن به این مهم ما «رلیکس» (Relics) را درست کردیم، یک واحد پولی که می‌توان آن را در بازی به دست آورد و با آن محتواهای قابل دانلود را باز کرد. ما آیتم‌های آینده گیم‌پلی را از موارد رمزآلود تا ترقی دهنده‌ها رده‌بندی کرده‌ایم و آن‌ها را در صندوقچه‌های گنجانده‌ایم، هر صندوقچه یک آیتم جدید را برایتان به ارمغان خواهد آورد. به مرور زمان ناتی‌داگ نقشه‌ها، مدها و آیتم‌های جدید را بدون هیچگونه هزینه اضافی عرضه خواهد کرد؛ این موارد قوانین و استایل جدید را به بازی اضافه خواهند کرد.»

آقای کاگبرن در مورد رلیکس توضیح داده‌اند که با انجام دادن ماموریت‌های روزانه و بردن مسابقات می‌توانید آن‌ها را به‌دست بیاورید:
«شما می‌توانید بین صندوقچه غرور یا صندوقچه گیم‌پلی یک مورد را انتخاب کنید و با باز کردن آن‌ها موارد جدید دریافت کنید. هیچکدام از صندوقچه‌ها موارد تکراری به‌تان نخواهند داد.»

تا بدین مرحله‌ی کار تصمیم گرفته شده است که حداقل تا بهار ۲۰۱۷ از بخش چند نفره آنچارتد ۴ پشتیبانی صورت بگیرد. با توجه به نقشه راه شش مد از جمله مسابقه مرگ تیمی و چپاول در ابتدای کار در بخش چند نفره بازی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

در کنار محتواهای اضافه برای بخش داستانی بازی دو بسته مخصوص برای بخش چند نفره در نظر گرفته شده است:

بسته اول:

  • تفنگ لوله بلند
  • ترقی دهنده
  • پوسته
  • کلاه
  • حرکت طعنه آمیز جدید

بسته دوم:

  • پیستول
  • ترقی دهنده
  • یک مورد رمزآلود
  • کلاه
  • حرکت طعنه آمیز جدید

در پایان برایتان تصاویری از نقشه راه و محتواهای قابل دانلود آنچارتد ۴ قرار داده‌ایم تا بیشتر با آن‌ها آشنا شوید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: