نیل دراکمن: ممکن است «آنچارتد ۵» توسط توسعه دهنده دیگری ساخته شود

توسط بهزاد ناصرفلاح در ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ , ۱۵:۰۰

از آنجایی که آنچارتد ۴، قسمتی پایانی فرانچایز ناتی داگ است که ناتان دریک در آن نقشی را ایفا می‌کند، این احتمال نیز به وجود می‌آید که ممکن است این بازی توسط توسعه دهنده دیگری کار خود را ادامه دهد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این سری از بازی‌ها در مجموع ۲۱ میلیون کپی فروش داشته‌اند. از طرف دیگر ساخت فیلمی از روی این سری بازی‌ها نیز فرصت خوبی را برای ساخت قسمت پنجم ایجاد کرده است. کارگردان قسمت چهارم بازی، نیل دراکمن، طی مصاحبه‌ای که با سایت «گیمزریدار» انجام داد اعلام کرد که در صورتی این اتفاق می افتد و بازی توسط توسعه دهنده دیگری ساخته می‌شود که بتوان ماهیت آنچارتد را حفظ کرد.

این اتفاق بسیار خوب و هیجان انگیز استو من دوست دارم آنچارتدی را بازی کنم که خود در ساختش نقشی نداشته باشم؛ به نظر بسیار خوب می‌آید. البته که ناتی داگ به نحوی در ساخت قسمت جدید نیز کمک‌هایی را خواهد کرد. البته این نقش فقط در حدی خواهد بود که ماهیت آنچارتد حفظ شود.

آنچارتد ۴: پایان کار یک دزد، ۱۰ می برای پلی استیشن عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۳ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

3 Replies to “نیل دراکمن: ممکن است «آنچارتد ۵» توسط توسعه دهنده دیگری ساخته شود”

 1. SleepyMan گفت:

  من خودم به شخصه نمی دونم چرا نمی تونم با این بازی ارتباط برقرار کنم صرفا یه بازی معمولی برای من هستش و اینقدری که روش مانوور می دن برای من اهمیت نداره اصولا هر سونی فنی که دیدم کلید بوده رو این بازی در حالی که پتانسیل اونقدر هایپ و بزرگ پنداشتن رو نداره انحصاری خفن سونی به نظر من آخرین ما هستش نه این بازی در کل امیدوارم این قسمت موفق باشه و قسمت پنجمی هم در کار نباشه اگه به دست ناتی داگ ساخته نمیشه

  ۰ ۰
  1. king گفت:

   قرار نیست هر بازی که عرضه میشه همه باهاش ارتباط برقرار کنن به نظر من علت اصلیش اینه که در زمان خودش این شاهکار ها رو تجربه نکردی اگه در سال ۲۰۰۹ UNCHARTED 2 با گرافیک گیم پلی بخش چند نفره وداستان فوق‌العاده اش بازی می کردی الان نظر دیگه ای داشتی :۲۴:

   ۰ ۰
 2. caner 2 گفت:

  خدایی آنچارتد هم مثل فرقه اساسین یه سریال درپیت نکنین! بذارید این آخرین نسخه آنچارتد به خوبی و خوشی تموم شه و خاطرات خوب آنچارتد در یاد پی اس گیمرا بمونه…

  ۰ ۰