تماشا کنید:‌ بررسی ویدیویی هدست آکیلس ریفت

توسط نیما امامی در ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ , ۱۶:۰۰

سرانجام هدست واقعیت مجازی «آکیلس ریفت» (Oculus Rift) رسما عرضه شد و به دست مشتاقان دنیای تکنولوژی رسید تا ببینیم گام بعدی ما در این دنیای بزرگ چگونه خواهد بود، هدست آکیلس ریفت از آنجایی که شرکتش یکی از پیشگامان صنعت واقعیت مجازی است از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و به گونه‌ای موفقیت این بازار نوظهور با موفقیت این هدست گره خورده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید تا ببینیم دو سایت بزرگ تکنولوژی، یعنی The Verge و Wired در مورد این هدست چه نظری داده‌اند.

چند سال پیش بود که استارتاپ آکیلس با سودای واقعیت مجازی شروع به کار کرد و نحوه پیشرفت و استقبال از آن‌ها به گونه‌ای بود که مارک زاکربرگ، خالق فیسبوک، را به سمت خریدشان سوق داد؛ خریدی که یک فضای آزاد و سرشار از منابع را به تیم آکیلس می‌داد و از آن طرف نیز فیسبوک مطمئن بود که در بازار واقعیت مجازی با قدرت زیاد حضور خواهد داشت.

حال پس از سال‌ها کار و توسعه سرانجام نوبت به آن رسیده که ما این هدست‌ها را امتحان کرده تا ببینیم آیا آن‌ها همان چیز بزرگ بعدی در دنیای تکنولوژی خواهند بود و یا مانند بسیاری از نوآوری‌های دیگر آمده‌اند تا مدتی سرو صدا به پا کنند و بعد از یادها فراموش شوند؛ دو بررسی ویدیویی زیر را تماشا کنید و نظرتان را با ما در میان بگذارید.

ببرسی ویدیویی سایت The Verge:

[aparat]http://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/x3GQo/vt/frame[/aparat]

بررسی ویدیویی سایت Wired:

[aparat]http://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/VO2Gv/vt/frame[/aparat]
دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: