یوبی‌سافت سنگاپور در حال توسعه یک عنوان جدید و عظیم است

توسط سورنا رضایی در ۱۰ فروردین ۱۳۹۵ , ۱۲:۰۰

همان‌طور که اطلاع دارید، شرکت فرانسوی یوبی‌سافت مشغول توسعه سه عنوان بزرگ است، نسخه جدید فرقه آساسین، گوست ریکان و واچ داگز ۲ که حال به‌نظر می‌رسد باید یک عنوان دیگر و احتمالاً جدید را نیز به این لیست اضافه کرد. برای جزئیات خبر با دنیای بازی همراه باشید.

شعبه سنگاپور شرکت یوبی‌سافت در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد و از آن زمان تاکنون در توسعه بسیاری از عناوین بزرگ این ناشر، سهم بسزایی داشته است.  آقای الیور د روتالیر از مدیران شعبه سنگاپور و بخش جنوب شرقی آسیا در تازه‌ترین صحبت‌های خود اعلام کرد که در حال حاضر آن‌ها قصد دارند تا استودیو تازه‌ای را در فیلیپین تاسیس کنند. اما در کنار این موضوع، آقای روتالیر درمورد وضعیت کنونی استودیو خود اعلام کرد که آن‌ها در حال توسعه یکی از بزرگ‌ترین عناوین شرکت یوبی‌سافت هستند.

ما از اینکه در توسعه بسیاری از عناوین شرکت داشته‌ایم، بسیار خرسند هستیم.  ما در طول این هفت سال در تولید ده عنوان بزرگ همکاری داشتیم و در حال حاضر نیز مشغول ساخت یکی از بزرگ‌ترین عناوین یوبی‌سافت برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها هستیم.

متاسفانه آقای روتالیر اطلاعات بیشتری را منتشر نکرده و هنوز به‌‌بصورت دقیق مشخص نیست که این عنوان قسمت جدیدی از یک فرانچایز است یا یک سری جدید. با این‌حال باید منتظر اطلاعات تکمیلی ماند.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “یوبی‌سافت سنگاپور در حال توسعه یک عنوان جدید و عظیم است”

 1. caner 2 گفت:

  از یوبی سافت که کلا بریدم :| اون از فار کرایش اون از دیویژنش،معلوم نیست دوباره چه آَش شله قلم کاری میخواد تحویلمون بده :11:

  ۰ ۰
 2. metalbrother گفت:

  منکه دوس ندارم بازی بده بیرون.اما بعضی از بازی ها هستن که دوس دارم منتشر بشن.
  splintercell
  pop
  rayman
  بنظرم موفق ترین فرنچایزای یوبی بودن.خیلی هم علاقه ای به عناوین ذکر شده تو متن نیستم و اگر بازی هم با اون اسما منتشر نشه ناراحت نمیشم اصلا

  ۰ ۰